Connect with us

Sport

EMU Tennis otrzymuje wyróżnienie od wszechakademickiego zespołu ITA

Published

on

Zatwierdzenie ITA

TEMPE, Arizona (EMUEagles.com) –

Międzyuczelniane Stowarzyszenie Tenisowe (ITA) ogłosiło dziś, 12 lipca, zwycięzców ITA All-Academic Teams Division I i zwycięzców ITA Scholar-Athlete Award 2021 – Sportowcy: Absolwenci Esencja Eaton (Southfield, Michigan-Southfield Lathrup), Morgan Ingram (Charlotte, NC-Grace Academy (Marion Military Institute), i Natalia Regalado (Alicante, Hiszpania-Ies Figueras Pacheco), Czerwona koszulka juniorzy Vasavi Ganesan (Tamil Nadu, India-Alagappa Matriculation School (stan wschodnia Floryda)), i Grace Whitney (Inlay City, Michigan-Imlay City (stan Wright)), czerwona koszula drugiego roku Julia Piątek (Melgiew, Polska Lubelskie Liceum (Salem))i nowicjusz Redshirt Emma-Lou Pommiers (Aire-sur-L’Adour, Francja-Saint Dominique Pau).

Nagroda ITA All-Academic Team Award jest przyznawana zespołom, które mają zespołową średnią ocen (GPA) 3,2 lub wyższą (w skali 4,0). Zwycięzcy Uni-Letter powinni zostać uwzględnieni w skumulowanym zespołowym GPA dla bieżącego jeden obejmuje rok akademicki.

Aby osiągnąć status ITA Scholar Athlete, zawodnik musi mieć GPA 3,5 lub wyższy (w skali 4,0) na bieżący rok akademicki i być wymieniony w Instytucjonalnym Formularzu Kwalifikacyjnym.

Spośród absolwentów, którzy zdobyli to wyróżnienie, Ingram widział najwięcej akcji, zajmując trzecie miejsce w sezonie 2021 1-6 w deblu i zdobywając stopień naukowy w zindywidualizowanych studiach. Eaton oficjalnie wygrał 1-0 w meczu singlowym tego roku i brał udział w wielu występach przez cały sezon, utrzymując GPA na poziomie 4.0. Regalado opuściła swój ostatni sezon z powodu kontuzji, ale ma GPA 3,71 w przedsiębiorczości.

Ganesan odebrał cztery nagrody dla drużyny tygodnia w deblu konferencyjnym Izabela Popma (Staphorst, Holenderskie Centrum Sportu i Edukacji), i był drugi w drużynie w indywidualnych zwycięstwach z wynikiem 14, głównie na miejscach nr 2 i 3. Ponadto junior Redshirt wygrał nagrodę MAC Singles Player of the Week 24 marca i został mianowany Orłem Tygodnia. Rdzenna Hinduska uzyskała GPA 4.0 podczas swojej kariery w college’u, studiując psychologię.

READ  Rosja i Polska zdobywają drużynowe złote medale na Mistrzostwach Świata FIE Sabre w Budapeszcie

Zwycięzca trzech podwójnych drużyn tygodnia również wyróżnił Luisa Pelayo (Porto, Portugalia-CEBES College (stan Wright)), Whitney zamknęła sezon 4-13 w singlu i grała głównie na miejscach 5 i 6. Juniorka z czerwonych koszulek kontynuuje studia nad planowaniem miejskim i regionalnym z wynikiem 4.0 GPA.

Piątek zakończył klasę 8-16 w singlu i większość sezonu grał na 5 i 6. miejscu, jednak polska potęga popisała się rekordem 1:0 na miejscu 3. Uczeń drugiego roku Redshirt dąży do uzyskania dyplomu z zarządzania i ma GPA 3,66.

Pommiers zakończył sezon z 15 indywidualnymi zwycięstwami i objął prowadzenie zespołu, wygrywając indywidualne zwycięstwa bez konferencji z Cleveland State, Youngstown State, Dayton, Wayne State i Butlerem. Ponadto rodowita Francuzka została 3 lutego nazwana MAC Singles Player of the Week za kolejne zwycięstwa w CSU i YSU odpowiednio 30 stycznia i 31 stycznia. Podczas studiów psychologicznych Pommiers posiada GPA 3,93.

Zieloni i biali wezmą sobie letnią przerwę, zanim wrócą na korty, przygotowując się do sezonu jesiennego. Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o tenisie w East Michigan, odwiedź EMUEagles.com lub śledź nas na Twitterze (@EMUEaglesTennis) i Instagramie (@EMU_Tennis).

ITA 2021 uczeni sportowcy
Esencja Eaton, wschodni stan Michigan
Vasavi Ganesan, wschodni stan Michigan
Morgan Ingram, wschodni stan Michigan
Julia Piątek, wschodni stan Michigan
Natalia Regalado, wschodni stan Michigan
Emma-Lou Pommiers, wschodni stan Michigan
Grace Whitney, wschodni stan Michigan

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *