Connect with us

Sport

Dziewczyny z Salem rządzą we wschodniej Palestynie | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Special to the Journal / Brian Yauger Crestview William Hardenbrook z Crestview (po prawej) prowadzi Malcolma Lamberta z Chaney (po lewej) w biegu na 110 metrów podczas Ward Invitational we Wschodniej Palestynie w sobotę.

WSCHODNIA PALESTYNA – dziewczęca drużyna lekkoatletyczna Salem zrobiła wrażenie na sobotnim turnieju East Palestine Girls Invitational, paląc boisko i odnosząc ogromne zwycięstwo drużynowe.

Kwakierki zebrały 120 1/2 punktu. Drugie miejsce McDonald miał tylko 69 punktów.

Salem wygrał 1600 (5: 26,98) i 800 (2: 29,19) od Carly Hall. Hall był również częścią sztafety 1600, która wygrała z czasem 4:20:17. Elizabeth Shontz wygrała pchnięcie kulą rzutem z 41 stóp i 1 cala.

Krista Perry z Crestview była MVP Girls Field Events, kiedy wygrała dyskiem (129-2) i wicemistrzem w pchnięciu kulą (38-0). Chloe Coates z Warren JFK była MVP w imprezach biegowych.

Wschodnia Palestyna w drugim roku Mia Lee wygrała skok wzwyż (5-0).

Na Young William E. Ward Invitational, McDonald zdobył tytuł z 80 punktami, ale niektórzy lokalni gracze wyróżniający się mieli wielkie dni.

Lokalni speedsterzy Tanner Johnston, Zane Kinsey, Joe Monte i Caleb White z Beaver Local ustanowili szkolny rekord z czasem 1: 32,57 w sezonie 800. Poprzedni szkolny rekord to 1: 33.41, który został ustanowiony przez tę samą drużynę na początku tego sezonu.

William Hardenbrook z Crestview wygrał 110 metrów przez płotki w 15.33. Kolega z drużyny Rebelii Brandon Yanssens był pierwszy w 400 (52.06).

Brannan Smith ze Wschodniego Liverpoolu wygrał 800 z dobrym wynikiem 1: 59,57, prawie trzy sekundy więcej niż wicemistrz.

Jax Booth z Salem wygrał skok w dal ze skokiem 21-11,5.

MVP chłopców z Warren JFK był Jesse Likensem. Coleson Kertesz ze Springfield był MVP ds. Imprez terenowych.

MŁODE WYNIKI

READ  Terminy treningów poza sezonem dla alpinistów w NFL

STANOWISKA DRUŻYN: 1. McDonald 80, Springfield 57, 3. Crestview 52,5, 4. South Range 48, 5. Salem 47, 6. Mineral Ridge 39, 7. Beaver Local 32, 8. Valley Christian 31, 9. Warren JFK 29 9. Niles 29, 11. Chaney 27, 12th Cuy. Falls 29, 13. Polska 24, 13. East Liverpool 24, 15. Hubbard 23, 16. Warren Harding 14, 17. Wellsville 13, Columbiana 12.5, 19. Struthers 10, 20. United 7. miejsce

ZWYCIĘZCA WYDARZENIA

3200 Sztafet: Polska (Noah Huda, Mason Matiste, Logan Flament, Andew Biggs) 8: 19.47

110 przeszkód: William Hardenbrook (Crestview) 15:33

100 DASH: Brandon Paige (Valley Christian) 11.41

800 PRZEKAŹNIK: Beaver Local (Tanner Johnston, Zane Kinsey, Joe Monte, Caleb White) 1: 32.57 (rekord szkolny)

1600 BIEG: Brody Rupe (McDonald) 4: 27.39

PRZEKAŹNIK 400: Valley Christian (Tyrone Lindsey, Phillip Spradley, Kwane Austin, Brandon Paige) 43,92

400 DASH: Brandon Yanssens (Crestview) 52.06.2018

300 przeszkód: Kross Neapel (Niles) 40.81

800 BIEG: Brannan Smith (East Liverpool) 1: 59,57

200 DASH: Jesse Likens (Warren JFK) 23.04

BIEG 3200: Lukas Keverkamp (Cuy. Falls) 10: 19,27

1600 Przekaźnik: McDonald (Greg Dickson, Brody Rupe, Eli Street, Jacob Wolford) 3: 37.48

DYSKUSJA: Coleson Kertesz (Springfield) 158-6

Strzał: Ryan Henry (McDonald) 54-10

DŁUGI SKOK: Jax Booth (Salem) 21-11.5

WYSOKI SKOK: Triston Weiss (Mineral Ridge) 6-4

——

DZIEWCZYNA WYNIKI

STANOWISKA DRUŻYN: 1. Salem 120.5, 2. McDonald 69, 3. Polska 53, Crestview 49, 5. Warren Harding 43, Cuy. Falls 38, 7th McKinley 35, 8th Springfield 32, 9th United 28, 10th Warren JFK 26, 11th East Palestine 24, 12th Mineral Ridge 23, 13th Beaver Local 17, 13. Champion 17, 15th Columbiana 16th, 16. Chaney 11, 17. South Range 8, 18. Leetonia 7.5, 19. Edison 4, Valley Christian 3.

READ  Druga darowizna dla 90 000 rodzin | Wiadomości, sport, praca

PRZEKAŹNIK 3200: McDonald (Lillian Cappuzzello, Mariah Bregar, Megan Hipple, Chloe Dean) 10: 40.45

100 przeszkód: Naomi Domitrovich (McDonald) 16.18

100 DASH: Chante Clinkscale (Niles) 11,95

800 PRZEKAŹNIK: Warren Harding (Diamond Phillips, Faith Burch, NaVeyah Parisi, Shariah Quilling) 1: 49.68

1600 RUN: Carly Hall (Salem) 5: 26.98

400 przekaźników: Niles (Annaliesse Perez-Booksing, Abbey Reed, Shaleena Randolf, Chante Clinkscale) 51,74

400 DASH: Chloe Coates (Warren JFK) 1: 01.22

300 płotków: Ellie Brustoski (Cuy. Falls) 48.02

800 BIEG: Carly Hall (Salem) 2: 29,19

200 DASH: Chante Clinkscale (Niles) 26.10.2018

3200 RUN: Haley Trolio (Polska) 12: 10,73

1600 Przekaźnik: Salem (Halle Cochran, Ella Double, Carly Hall, Rylee Hutton) 4: 20,17

DYSKUSJA: Krista Perry (Crestview) 129-2

Strzał: Elizabeth Shontz (Salem) 41-1

DŁUGI SKOK: Diamond Phillips (Warren Harding) 17-4,5

WYSOKI SKOK: Mia Lee (Wschodnia Palestyna) 5-0

Zaproszenie do Wschodniego Kantonu

EAST CANTON – Dziewczyny z West Branch uciekły w sobotę z tytułem East Canton Invitational.

Wojownicy zdobyli 101,5 punktu, aby być na boisku jak najlepiej. Marlington zajął drugie miejsce z 88 punktami.

Sophia Gregory z West Branch wygrała 200 w 27.21. Alexis Gregory pokonał 100 przeszkód w 4/16. Angela Gossett jako pierwsza pokonała 300 przeszkód (51,62).

Eskadra Warrior 1600 składająca się z Sophii Gregory, Kennedy’ego Bergera, Emily Sprowl i Anny Lippiatt była pierwsza w 4: 14.69.

Po stronie chłopców Andrew Coffee z West Branch wygrał 110 przeszkód w 16.84 i 300 przez płotki w 44.13.

Mitchell Malakhi wykonał potrójny skok w 37-8,75.

Chłopcy z West Branch zajęli drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej za Marlingtonem.

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *