Connect with us

technologia

Losowo: Halo Instagram prezentuje niesamowitą grafikę fanów Mario X Master Chief

Published

on

Półka Phila Spencera stała się tematem rozmów przez ostatni tydzień. Najpierw usłyszeliśmy Hideo Kojimę Sprawia Zrób coś wyłącznie od firmy Microsofta teraz najnowszym celem jest Włącz Top Run. Zauważyliśmy już, że Jeff Grubb powiedział, że „prawie wszystko” wskazywało na coś, a Shpeshal Ed – współzałożyciel XboxEra – zasugerował, że kot wyszedł z kieszeni.

Więc co tam? Czy Nintendo Switch otrzyma Xbox Game Pass? Przychodzi do Master Chiefa z serii Halo Super Smash Bros. Ultimate? Choć wydaje się, że nikt jeszcze nie wie, urzędnik aureola Konto Instagram opublikowało teraz następującą grafikę fanów (dzięki Nintendo Life Reader Powolne nurkowanie dla heads up). To z pewnością ciekawy moment.

Jak widać, Mario jest przedstawiany jako Master Chief, Donkey Kong jako „Brutey Kong”, Bowser jako Arbiter, Koopa jako Grunt i Peach jako Cortana. Sama grafika została wykonana przez pikathorchu. Teraz oczywiście fani Halo i Nintendo zastanawiali się, co się dzieje – z wieloma pytaniami, czy Master Chief pojawi się w Smash …

Smash Bros. HaloŻycie Nintendo

Warto zauważyć, że konta społecznościowe Halo, w tym oficjalny blog, stale udostępniają grafiki fanów. To „super” dzieło sztuki zostało pierwotnie stworzone przez 343 pracowników w „Snickerdoodle” 4 kwietnia pod koniec Wpis społecznościowy.

„Na zawsze jestem dziewczyną z Nintendo, więc nie sądzę, żebym potrafił odpowiednio wyrazić, jak bardzo uwielbiam ten utwór autorstwa @pikathorchu. Wszystko w nim jest niesamowite!”

Czy widzisz w przyszłości więcej współpracy Nintendo i Xbox? Czy chciałbyś zobaczyć, jak Master Chief obserwuje? MinecraftSteve i Banjo kazooie w Super Smash Bros. Ogranicz swoje myśli

READ  Aktualizacja Microsoft we wtorek, luty 2021 r. - Krebs on Security
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *