Connect with us

Sport

Zgony sportowe: FIM i Dorna ogłaszają środki bezpieczeństwa w Misano

Published

on

Śmierć Hugo Millána, Jasona Dupasquiera i dziekana Berty Viñales na zawsze zapisze się w historii motocykli jako oznaka bólu w sporcie, w którym bezpieczeństwo nadal jest bardzo ważne. Przewodniczący Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM) Jorge Viegas zapewnił, że przygotowywany jest pakiet środków promujących bezpieczeństwo podczas jazdy na motocyklu.

Te dodatki do planu bezpieczeństwa są na stole FIM i Dorny, Viegas ogłosił dziś rano w Motorcycle Sports na marginesie swojego udziału w Polsce podczas prezentacji przyszłych planów na żużlowe mistrzostwa świata.

„Współpracujemy z Dorną nad kilkoma środkami i nie tylko od ostatniego wypadku, ale od pierwszego i jeśli wszystko pójdzie dobrze, wkrótce, być może w Misano, ogłosimy środki, które zamierzamy podjąć, FIM i Dorna”. , ujawnił portugalski lider na ten temat, w czasie, gdy podnoszą się głosy wzywające do dodatkowych środków bezpieczeństwa w motocyklach, zwłaszcza w kategoriach promocyjnych, aby młode talenty mogły rozwijać swoje talenty i wyrobić sobie markę w tak prestiżowym mistrzostwa świata jak MotoGP czy WSBK.

READ  Kolarz Dylan Groenewegen został wykluczony z Tour of Poland na dziewięć miesięcy z powodu upadku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *