Raider Girls Top Poland; Spartanie, Fitch wyeliminowany | Wiadomości, sport, praca

¯ SOUTH RANGE 35, POLAND 25: BEAVER TOWNSHIP – Po zwycięstwie w sobotę Raiders i Polska zdobyli udział w mistrzostwach północno-wschodniej ósemki.

Lexi Giles prowadziła South Range z 11 punktami. Emma Cunningham dodała dziewięć.

Jackie Grisdale prowadził Bulldogs w wieku 10 lat.

Polska wypada na 19-2 w sezonie i 13-1 w lidze.

¯ LOUISVILLE 69, BOARDMAN 52: BOARDMAN – Młodzi Spartanie zakończyli sezon w pierwszej rundzie posezonowej, przegrywając z Louisville.

– Nie sądzę, by wynik końcowy sugerował, jak blisko był mecz – powiedział Brett Green, trener Boardmana z pierwszego roku. „Spudłowaliśmy zbyt wiele rzutów wolnych i pozwoliliśmy Louisville wywierać na nas presję, aby czasami sprawiać nam problemy. Jesteśmy bardzo młodzi i to była lekcja, której się nauczyliśmy. „

Reagan Burkey prowadził zespół z 18 punktami, a Gia Triviri dodał dziewięć.

¯ MADISON 75, FITCH 40: MADISON – The Falcons kończą sezon przegraną z Madsionem w pierwszej rundzie po sezonie.

Sophomore Jordan Binion prowadził Fitch z 10 punktami, a Julia Senedak dodała osiem.

¯ WESTERN RESERVE 69, LOWELLVILLE 23: BERLIN CENTER – Blue Devils zakończyło swój regularny sezon z dobrą notą, pokonując Rockets, gdy Kennedy Miller ustanowił szkolny rekord.

Miller ustanowił rekord większości zawodników za 3 punkty, pokonując Laurę Sigworth po odrzuceniu jej 134. kariery za 3 punkty. Zakończyła noc z ośmioma punktami.

Danielle Vuletich prowadziła Western Reserve (17-5, 12-2) z 19 punktami. Lisa Eichert i Brooke Schantz zdobyli po 12 punktów. Blue Devils pokonali Lowellville 45-10 w drugiej połowie.

Savanah Procick prowadził Lowellville z siedmioma punktami.

¯ GIRARD 56, BADGER 39: GIRARD – Allison Durkin zdobyła 12 punktów dla Indian w wygranym meczu z Badgerem w finale sezonu zasadniczego Girarda.

Durkin grał na haju i był wspomagany przez Sophie Griffith, która dodała 10.

Katie Grexa prowadziła Braves (2-9) z dziewięcioma punktami.

Girard zmienia się na 8-9 w tym sezonie.

READ  Kent State University honoruje dwie nagrody | Wiadomości, sport, praca

¯ STRUTHERS 55, NILES 29: NILES – Wildcats pokonali Nilesa 30-15 w drugiej połowie, pokonując Red Dragons.

Ella Croyle prowadziła zespół z 14 punktami, a za nią Kaylei Shaffer z 12 punktami.

Katie Heinselman prowadziła Nilesa z ośmioma punktami.

¯ McDONALD 71, WATERLOO 26: McDONALD – McDonald kończy swój regularny sezon zwycięstwem po pokonaniu Waterloo.

Molly Howard prowadziła Blue Devils (17-2) z 19 punktami. Taylor Tuchek dodał 12 punktów.

McDonald pokonał Wikingów 48-14 w pierwszej połowie.

¯ LEETONIA 54, HEARTLAND 36: LEETONIA – Niedźwiedzie strzelały głośno w sobotę, kiedy pokonały Heartland Christian.

Leetonia próbowała 72 rzutów z gry i zmieniła się na 23 w porównaniu z Lions, którzy strzelili 36 i przekonali się na 13.

Niedźwiedziom przewodziła Ella Gregorino, która zdobyła 12 punktów, a za nią Taran Ferry i Allison Francosky, którzy zdobyli po 11 punktów.

Madi Matthews prowadziła Heartland Christian wi

¯ JACKSON-MILTON 74, MINERAL RIDGE 30: MINERAL RIDGE – Jackson-Milton zdominował pierwszą połowę i wyprzedził Rams.

Kylie Wilson i Ava Darney zdobyły po 1 dla Blue Jays (13-7, 9-5). Darney dodał 13 zbiórek dla podwójnego dubletu. Kelsie Taylor również zaliczyła double-double z 10 punktami i 11 zbiórkami. Chelsea Williams dodała 13 punktów.

Candice Miller prowadziła Mineral Ridge z 10 punktami.

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

¯ STRUTHERS 75, HOWLAND 49: STRUTHERS – Trey Metzka zdobył tysięczny punkt w swojej karierze Struthers, a Wildcats wycofali się z Howland w niepotwierdzonym pojedynku.

Senior Metzka strzelił 14 goli dla niepokonanych Struthers (20-0), które Tygrysy (21-11) pokonały w drugiej kwarcie. Ronnie Leonard poprowadził wszystkich strzelców z 18, w tym trzema za 3 punkty. Luke Barker zdobył 11 punktów dla Wildcats.

Gabe Badea trafił dla Howlanda na 15, który zakończył się 23 października. Von Struthers pozostał w grze w czwartej kwarcie. Jordan Sperling dodał 13 punktów.

¯ CARDINAL MOONEY 45, CANTON CC 32: YOUNGSTOWN – Michael Pelini i Thomas Fire zdobyli łącznie 31 punktów, a Cardinals pokonali Crusaders 24-12 punktów w pierwszej połowie. Pelini zdobył 18 punktów, a strzelił 13.

READ  Znaki zodiaku, które będą bogate w 2021 roku. Według astrologów spodziewa się dużo pieniędzy [25.12.2020]

¯ SOUTH RANGE 53, HUBBARD 50: HUBBARD – W czwartej kwarcie goście Raiders zamienili deficyt 31-26 po przerwie na 40-33 prowadzenie w czwartej kwarcie, powstrzymując Eagles.

Nate Brown zdobył 15 punktów, a Brandon Mikos 11 dla South Range.

Hubbard był prowadzony przez mocne 18 punktów Ryana Lairda, a Nick Hendrix zdobył 14 punktów.

¯ HEARTLAND CHRISTIAN 69, BADGER 65: VERNON – The Lions walczyli z wiecem Badger w czwartej kwarcie, aby odnieść niewielkie zwycięstwo w sobotę.

Badger pokonał Heartlanda Christiana w ostatniej kwarcie 22:16, ale nie zdołał przejąć prowadzenia.

Steven Baker prowadził Lions (14-4) z 18 punktami. Joey Donofrio strzelił 16, a Jonathan Bertovich 12.

¯ MASSILLON 54, FITCH 47: AUSTINTOWN – Todd Simons prowadził Falcons z 24 punktami w przegranej z Massillon.

Fitch wygrał z Tygrysami 22:17 w drugiej połowie, ale nie zdołał odeprzeć prowadzenia. Jastrzębie padają na 7-12.

¯ SOUTHERN 62, EAST PALESTINE 33 (gra pierwsza) / SOUTHERN 67, EAST PALESTINE 34 (gra druga): SALINEVILLE – Południowa i Wschodnia Palestyna spotkały się na podwójnym nagłówku z orzeczeniem OHSAA, który zezwalał drużynom na grę dwa razy dziennie, którą Indianie biorą udział w obu konkursach.

Weston Jones prowadził Bulldogs w obu meczach, zdobywając 16 punktów w pierwszej grze i 22 punkty w drugiej. Dom Wycoff strzelił osiem goli w drugim meczu.

¯ LEETONIA 51, CHALKER 31: LEETONIA – Ian Davis prowadził Bears z 17 punktami w zwycięstwie nad Chalkerem.

Davis grał wysoko, a Marco Ferry o dziewiątej za nim.

Jordan Kellar zdobył 13 punktów dla Wildcats, a Chayse Harris dodał dziewięć punktów.

¯ VALLEY CHRISTIAN 58, COLUMBIANA 57: COLUMBIANA – Ważny bieg w trzeciej kwarcie pozwolił Valley Christianowi utrzymać Columbianę, wygrywając na Eastern Ohio Athletic Conference.

Columbiana prowadziła 36-33 w przerwie, ale Eagles (12-4, 11-3) prowadzili 17-10 i ostatecznie objęli prowadzenie. Mark Revere prowadził Valley Christian w wieku 24 lat, a Sekou Stanley przyczynił się do 21.

READ  Jabeur kontynuuje swoją mocną passę, aby awansować do trzeciej rundy Wimbledonu

Tyler Anderson chodził w górę iw dół o 19. Dalton Whitehair dodał 10.

¯ LIBERTY 65, BROOKFIELD 42: LIBERTY – Libertys Jameer Weaver i O’Marion Dawson pokonali Warriors jedną ręką w wygranej MVAC Gray Tier.

Weaver zdobył 23 punkty, a Dawson wykorzystał 20 do napędzania Leopardów, którzy rozpoczęli zacięty mecz w drugiej i trzeciej kwarcie. Liberty prowadził 18-16, po czym w środkowej kwarcie prowadził 32-19. Rashad Chambers zanotował double-double z 10 punktami i 14 zbiórkami. James Davis dodał 10 punktów i sześć najlepszych asyst zespołu.

TJ Laverty zbliżył się do Warriors z 13 punktami, a Isaiah Jones dodał 12 punktów i osiem zbiórek.

¯ SALEM 46, MINERVA 45, TYMCZASOWE: MINERVA – Salem pokonał 9-punktowy deficyt w czwartym kwartale, pokonując Lions w dogrywce i po raz pierwszy od 15 lat zdobywając tytuł Konferencji Eastern Buckeye.

Kwakrzy (12-7, 8-4) tracili 36-27 w czwartej kwarcie, zanim zakończyli mecz z rzędu 14-5. W dogrywce pokonali Minervę 5-4, a Drew Weir zbliżył się do Salem z 13 punktami, z których osiem w czwartej kwarcie. Jon Null zdobył wszystkie pięć punktów w dogrywce.

Kwakrzy ostatni raz zdobyli tytuł mistrzowski w 2006 roku.

¯ LOUISVILLE 66, MINERAL RIDGE 51: MINERAL RIDGE – Louisville zdominowało czwarty kwartał niekonferencyjnego starcia z Baranami, próbując przełamać deficyt w pierwszej połowie.

Mineral Ridge (8-11) objęło prowadzenie 27-24 w pierwszej połowie, ale Leopards prowadził 42-24 w drugiej połowie. Triston Weiss poprowadził trzech graczy w dwucyfrowym rankingu dla Rams (8-11) z 16 punktami. Maurice Clark był następny w wieku 13 lat, a gubernator Austin dodał 12.