Connect with us

Sport

Ali Baba Grotto Circus uczestniczył w Warren | Wiadomości, sport, praca

Published

on

99 lat temu w 1923

Jedną z najczystszych, najbardziej moralnych i najwyższej jakości atrakcji, jakie miały zostać zaprezentowane w Warren za jakiś czas, był cyrk towarzyski Ali Baba Grotto, który otworzył tygodniowe zaręczyny na Main Street.

Podczas występu sekcje były zarezerwowane dla członków Lions Club i Knights of Pythias, a na długo przed rozpoczęciem występu podekscytowany tłum czekał na wejście do namiotu.

Od momentu, w którym zespół z groty wybił numer otwierający program, aż do ostatniego aktu, panowało podekscytowanie i oklaski, a kiedy naśladowca Charliego Chaplina pojawił się i wykonał serię sprytnych wyczynów kaskaderskich, zgromadzenie było w świetnym nastroju. Był komediantem podczas całego wydarzenia, a jego wyczyny wywołały wiele braw i wesołości wśród publiczności.

Mały Jean Kinsley, 16-miesięczny syn menedżera serialu, skakał po ringu w sprytnym kostiumie i wykonywał serię sprytnych dziecięcych sztuczek, aby mieć oko na swojego ojca.

50 lat temu w 1972

Terry November z Cortlanda był w Nowym Jorku, aby rozpocząć trzydniowe zawody „Panna amerykańska nastolatka” Korowód.

Ładna 17-latka wygrała „Panna Nastolatka Ohio” Crown rywalizuje z 14 innymi finalistami z całego stanu w Eastwood Mall. Wybór opierał się na równowadze, wyglądzie, zdolnościach akademickich i osobowości.

Uczennica Lakeview High School, gdzie była uczennicą hetero, a także dyrektorką i aktorką w Lakeview Band, mierząca metr osiemdziesiąt pięć brunetka reprezentowała Warrena w stanowych finałach.

Terry November, córka państwa Pete November z Cortland, była również dyrektorem własnego korpusu sztabowego, Twirling Terry-ettes.

Na ogólnokrajowym konkursie w Nowym Jorku Miss November rywalizowała z innymi zwycięzcami stanowymi o 25 000 dolarów w nagrodach, w tym stypendium uniwersyteckie i szansę występu w kilku programach telewizyjnych.

25 lat temu w 1997 roku

Dzieci z Czarnobyla wracały do ​​domu.

Po dwóch miesiącach pobytu w Stanach Zjednoczonych w celu leczenia i ewakuacji ze skażonego nuklearnie środowiska na rodzimej Białorusi, 80 dzieci miało zostać przewiezione z regionalnego lotniska Youngstown-Warren do New Jersey, a następnie na Białoruś.

READ  W Polsce otwierane są miejsca, w których Niemcy zabijali Żydów | Wiadomości, sport, praca

Ponad 30 pilotów z Air-LifeLine, krajowej organizacji non-profit, której piloci ofiarowują swój czas, samolot i paliwo, przywiozło białoruskie dzieci do New Jersey.

Dzieci, w tym kilkoro pozostałych w Dolinie Mahoning, pochodziły z obszaru Białorusi bardziej zniszczonego przez eksplozję w elektrowni atomowej na Ukrainie w 1986 roku.

10 lat temu w 2012 roku

Wyniki drużyny golfowej chłopców Johna F. Kennedy’ego były zgodne z oczekiwaniami.

Po dwupunktowym zwycięstwie nad jezuitą Walsh, Kennedy strzelił 332 w swoim pierwszym turnieju JFK Invitational w Trumbull Country Club, pokonując Mentor Catholic pięcioma strzałami.

Trener Orłów Jim St. George powiedział, że chociaż był zadowolony ze zwycięstwa, czuł, że jego drużyna nie spełnia ustalonych przez niego standardów.

„Nie osiągnęliśmy wystarczająco” powiedział. „Myślę, że mamy lepszy potencjalny zespół niż ten. To był tylko jeden z tych dni. Jako zespół udało nam się to wyciągnąć. Nasza magiczna liczba wynosiła 320, więc strzelanie 332 nie spełniało naszych standardów”.

Pierwszy turniej JFK Invitational przyciągnął 10 drużyn i 50 golfistów. 10 drużyn to Girard (338), Polska (341), Cardinal Mooney (345), Villa Angela-St. Joseph (348), Trinity (383), Warren G Harding (388) i South Range (412).

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.