Connect with us

Świat

Dzielna Yorkie walczy z kojotem, aby uratować swojego 10-letniego właściciela

Published

on

Dzielna Yorkie walczy z kojotem, aby uratować swojego 10-letniego właściciela

Niesamowicie odważny maluch Yorki bronił swojej właścicielki, 10-letniej dziewczynki, przed kojotem, który zaatakował parę podczas spaceru po okolicy Toronto w tym tygodniu.

Yorkshire terrier, którego rodzina uratowała sześć lat temu, doznała „niezwykle poważnego uszkodzenia tkanki kręgosłupa i nogi”, napisała Dorothy Kwan, matka 10-letniej Lily Kwan, na stronie crowdfundingowej, aby zebrać fundusze na rachunki za weterynarz Collect.

„Możesz zobaczyć, jak nasz pies wchodzi między moją córkę a kojoty” – napisała Dorothy Kwan. „Nawet po tym, jak została ciężko ranna, nadal szczekała i odganiała kojota. Walczyła”.

WŁADZE WASZYNGTONU ZNAJDUJĄ 8 PYTONÓW W PARKU, skłaniając miasto do PLODY: „NIE WOLNO WYPUSZCZAĆ ZWIERZĄT NA DZIKO!”

Rodzina Yorkie musiała spędzić kilka nocy na oddziale intensywnej terapii, ale była w stanie wrócić do domu w piątek po 40 szwach.

„Jestem z niej taki dumny. Żadne kojoty nie chcą z nią zadzierać, kiedy wraca do domu. Moja temperamentna dziewczyna jest prawdziwym wojownikiem ”- napisała Dorothy Kwan na stronie zbierania funduszy. „Byłeś tak odważny, by walczyć i bronić swojego małego człowieka. Jesteś naszym bohaterem ”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Matka powiedziała, że Słońce w Toronto że jest sfrustrowana tym, że ten kojot nosi obrożę w ramach badań Departamentu Zasobów Naturalnych nad kojotami na obszarach miejskich.

„Chciałbym tylko wiedzieć, do kogo zadzwonić. Nawet jeśli kojot zrobi coś tak agresywnego, nadal nic nie zrobi” – powiedział Kwan gazecie. „Nie sugeruję, żebyśmy wszyscy pozbyli się kojotów, ale ten jest w biały dzień i nie boi się ludzi”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *