Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Dobrze zapakowany w City Logistics Łódź II

Published

on

Well Pack wynajął 10 500 m² w magazynie City Logistics Łódź II od Panattoni.

Wynajmowana powierzchnia ma zostać wykorzystana przez firmę logistyczną do maszynowego mycia i dezynfekcji pojemników wielokrotnego użytku na żywność dla sieci supermarketów. Najemca wprowadzi się do nowej siedziby w lipcu i stamtąd będzie wykonywał swoje główne prace. W umowie dzierżawy pośredniczyła Axi Immo.

Dzierżawa Well Pack to kolejny przykład elastyczności logistyki miejskiej. Z jednej strony oferuje firmom możliwość wynajmu niewielkich lokali na powierzchni powyżej 10 000 m²; Z drugiej strony przestrzeń można dostosować do prawie każdego rodzaju zabiegu. Tym razem musieliśmy dostosować go do nowoczesnych praktyk czyszczenia przemysłowego i było to 100 proc. City Logistics Łódź II, ze względu na wybór parku przez Well Pack, jest najnowszym w pełni wynajętym obiektem logistyki miejskiej w portfolio Panattoni.
Kamil Kwiatkowski, Senior Leasing Manager w Panattoni

City Logistics Łódź II zostało zbudowane zgodnie z wymogami certyfikatu BREEAM „Very Good”. Znajduje się 8 km od centrum Łodzi, 5 km od A1 (główna polska autostrada północ-południe) i 27 km od A2 (zachód-wschód). Ma planowaną powierzchnię całkowitą 38 000 metrów kwadratowych.

READ  KRRiT dzwoni do TVP na zamówienie. Chodzi o „ukryte komunikaty handlowe” w „Wiadomościach”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *