Connect with us

technologia

Diablo 2: Risen Tech Alpha Date, zapowiedziane zajęcia

Published

on

Od 9 kwietnia niektórzy fani Diablo będą mogli w to grać Diablo 2 Remaster, Diablo 2: WzrosłaW ramach „technicznego testu alfa” Blizzard ogłosił we wtorek. Mała grupa graczy, którzy zdecydowali się przystąpić do testu alfa za pośrednictwem strony internetowej Blizzarda W tym tygodniu dostanę zaproszenie. Okres próbny trwa do poniedziałku 12 kwietnia.

Plik Diablo 2: Risen Alfa techniczna nie pozwala na grę w trybie kooperacji (tylko dla jednego gracza) i oferuje trzy z siedmiu klas gry: barbarzyńca, amazonkę i czarodziejkę. Fani i niektórzy streamerzy mogą grać przez pierwsze dwa akty Diablo 2: Risen, w tym walkę z bossem Durielem.

Chociaż ta alfa jest przeznaczona tylko dla pojedynczych graczy i ma ograniczoną liczbę dostępnych klas, nie ma limitu poziomów. Dedykowani gracze mogą wypróbować w pełni warstwową wersję trzech dostępnych klas, jeśli mają cierpliwość i czas, aby doprowadzić je do maksymalnego poziomu.

Blizzard obiecał również test alfa zorientowany na tryb wieloosobowy pod koniec 2021 roku.

Początkowo Blizzard ogłosił Diablo 2: Risen podczas wydarzenia BlizzConline wcześniej w tym roku. Remaster jest dokładnie Diablo 2 Fani pamiętają, Brodawki i wszystko inne, całkowicie zrewitalizowane dzięki grafice 4K i dźwiękowi przestrzennemu Dolby. Blizzard nie ogłosił daty premiery Diablo 2: Risen, ale trafi na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X.

READ  Nowy telefon Nubia Red Magic ma ekran 165 Hz i do 18 GB pamięci RAM
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *