Sekcja III Sportowa Runda Obszaru Utica w poniedziałek 5 kwietnia

Drużyna piłkarska Waterville otrzymała pomoc od wielkiego poniedziałku w drugim kwartale.

Waterville otrzymało przyłożenia w kwarcie od trzech graczy po obu stronach piłki w drodze do zwycięstwa 27: 0 nad Sherburne-Earlville na trawie na Brothertown Stadium.

Mecz został przełożony na kilka dni ze względu na warunki pogodowe i terenowe.

W drugiej kwarcie Tristyn Graham zdobył cztery jardy, Connor Marriott – 11 jardów, a Jared Prindle – 27 jardów. Prindle również zdobył trzy dodatkowe punkty, aby pomóc Waterville (ogólnie 1: 1).

Graham dodał 22-metrowe przyłożenie w czwartym kwartale. Nie podano ogólnych statystyk zawodów.

Waterville odwiedzi Notre Dame w piątek o 19:00.

Sherburne-Earlville (0-3) zagra w Adirondack we wtorek o 18:00.

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĘCA

Little Falls 57, Herkimer 37

H: Ava Lanaux 2, Ariel Bell 5, Charity Dygert 2, Marion Leskover 9, Abby Boyles 2, Taylor Smith 13, Bailey Bray 4.

L: Riley Dunn 4, Shayna Straney 6, Kylie Kress 14, Gabby Sylstra 2, Kaitlyn Pett 4, Stella Rowley 4, Olivia Lindsay 14, Alexi Kress 5.

Markham 60, Frankfort-Schuyler 23

P: Brak statystyk.

M: Hannah Pcola 7, Caroline Entwistle 14, Olivia Ostrander 6, Camryn Donley 3, Zoe Hoke 4, Hayleigh Gates 26.

Polska 80, Dolgeville 18

D: Lexy Morse 2, Alyson Congdon 6, Sydney Bliss 3, Audrey Williams 2, Alleah Benson 3, Lacey Carpenter 2.

P: Lily Martin 2, Caimin Roark 2, Lilly McColley 8, Logan Cookinham 17, Erin Powers 6, Sarah Zuchowski 3, Morgan Weigand 7, Isabelle Mowers 16, Amanda Sweet 11, Jessica Batson 4, Sydney Tabor 4.

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

READ  Jon Rahm zdobywa przekonujące zwycięstwo w matchplayu WGC-Dell Technologies, aby pozostać w pogoni za tytułem, podczas gdy Shane Lowry ponosi wczesną eliminację | Wiadomości golfowe

Utica Academy of Science 69, Mt. Markham 48

M: Will Lunny 20, Ethan Maine 11, Hamid Williams 2, Griffin Doyle 2, Jordan Dietz 2, Shaun Jones 9, Bryce Lynch 2.

U: Donelius King 28, DeKwan Grant 17.

CVA 68, Małgorzata 58

L: Xavier Dunn 9, Zack McKoy 10, Rikki Smith 21, Cole Cleary 4, Jack Blask 11, Max Volo 3.

VVS 20, Oneida 6

James Wheeler i Trenton Wong mieli w czwartej kwarcie przyłożenie, aby pomóc Vernon-Verona-Sherrill wycofać się.

Wheeler, który również miał przyłożenie w pierwszej kwarcie, dając VVS prowadzenie, ukończył wyścig 93 jardów na 14 przejazdów.

Kyle Burback dodał 84 jardy na 10 prowadzeniu dla VVS (0-2), z powodu gry w Camden w sobotę o 14:00.

Kolejny zaplanowany mecz w sezonie regularnym dla Oneidy (1: 1) to 16 kwietnia przeciwko Camden.