Connect with us

Gospodarka

Debra Messing zaatakowała Biały Dom z powodu decyzji Dobbsa, mówiąc, że głosowała na Bidena: raport

Published

on

Debra Messing zaatakowała Biały Dom z powodu decyzji Dobbsa, mówiąc, że głosowała na Bidena: raport

NOWYMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Lewicowa aktorka i aktywistka Debra Messing podobno płakała podczas niedawnej rozmowy z doradcami Białego Domu Bidena, wśród których było kilku prominentnych Demokratów, sfrustrowana decyzją Sądu Najwyższego Dobbs, argumentując, że głosowała na prezydenta Bidena i zastanawiała się, dlaczego się tym przejmuje.

CNN poinformowało we wtorek, że Messing i inni zastanawiali się, dlaczego w ogóle mieli telefon, który agencja określiła jako „fatalistyczny” po odrzuceniu przełomowego wyroku w sprawie aborcji z 1973 roku.

„Messing powiedziała, że ​​głosowała na Joe Bidena i chciała wiedzieć, dlaczego proszono ją o zrobienie czegokolwiek, krzycząc, że głosowanie nie ma nawet sensu. Inni zastanawiali się, dlaczego rozmowa miała miejsce” – powiedział Edward z CNN. Zameldował Izaak Dovere.

Podobno Biały Dom skontaktował się z uczestnikami rozmowy przez e-mail i wysłał listę punktów rozmów i klipów od prezydenta, aby uczestnicy mogli je opublikować w TikTok. Wielu Demokratów skrytykowało prezydenta za jego odpowiedź na decyzję Sądu Najwyższego o nominacji Roe v. Wade w Dobbs v. Zdrowie kobiet Jacksona.

75. Złote Globy – Przyloty – Beverly Hills, Kalifornia, USA 07.01.2018 – Aktorka Debra Messing. REUTERS / Mario Anzuoni
(REUTERS / Mario Anzuoni)

CZASY POŚREDNIE STAJĄ SIĘ PILNYM PRIORYTETEM DLA BIDEN, PELOSI PO WYROKU ABORCJI W SZKOCIE

Anegdota Messinga była ostatnim z serii raportów o szerszej frustracji liberalnej bazy Bidena z powodu jego pracy w Białym Domu.

New York Times poinformował, że po jego początkowej reakcji demokraci wezwali prezydenta do „więcej walki”.

READ  Polska przesyła zaktualizowany krajowy plan naprawy do Brukseli - pierwsze wiadomości

Raport CNN ujawnił również, że Demokraci skarżą się, że Biden i jego Biały Dom nie działali pilnie lub nie spotykali się w tej chwili w konkretnych sprawach.

Członek Kongresu powiedział, że Biały Dom Bidena jest „bez steru, bez celu i bez nadziei”.

Dana Remus, radca prawny Białego Domu, powiedziała, że ​​decyzja Dobbsa nie zostanie opublikowana w dniu jej wydania, według CNN.

NBC, WAPO, CNN WPUSZCZAJĄ KURWAJĄCE DOniesienia o WH-TURMOIL, Sugerują, że PROBLEMY Z UMIEJSCOWIENIEM BIDEN NIE ZOSTAŁY SPOWODOWANE PRZEZ JEGO ADMINISTRATORA

Prezydent Joe Biden przemawia do gospodarki w piątek, 5 lutego 2021 r. w Państwowej Jadalni Białego Domu w Waszyngtonie.  (Zdjęcie AP/Alex Brandon)

Prezydent Joe Biden przemawia do gospodarki w piątek, 5 lutego 2021 r. w Państwowej Jadalni Białego Domu w Waszyngtonie. (Zdjęcie AP/Alex Brandon)
((Zdjęcie AP/Alex Brandon))

„Kilku przywódców Demokratów prywatnie wyśmiewało się ze sposobu, w jaki prezydent stał w foyer Białego Domu i wyciągał swoje uwagi z telepromptera, podczas gdy protestujący wylewali się na ulice obiecując jedynie niejasne działania, ponieważ on i jego doradcy nie dbali o więcej decyzji. – donosił CNN.

Pracownicy Białego Domu są podobno zmęczeni poczuciem bycia ciągle w „czerwonym pogotowiu”.

Członkowie partii prezydenckiej obawiają się, że brak działań rządu i „autorytet” pogorszą sytuację w połowie kadencji i podsycą dalsze obawy, że Biden nie będzie w stanie obsłużyć kolejnej kadencji w 2024 roku.

Jego zwolennicy uważają, że przestał próbować, ponieważ prezydent ma problemy z reagowaniem na wysokie ceny gazu i inflację.

STANOWISKO POLITYCZNE BIDENA „PRZESUWANIE KROKU” OD 4 LIPCA, POWIĄZANE DOniesienia prasowe

Prezydent Biden wraz z prezydentem RP Andrzejem Dudą weźmie udział w piątek 25 marca 2022 r. w Jasionce w Polsce w okrągłym stole poświęconym humanitarnej reakcji na rosyjską inwazję na Ukrainę.  (Zdjęcie AP/Evan Vucci)

Prezydent Biden wraz z prezydentem RP Andrzejem Dudą weźmie udział w piątek 25 marca 2022 r. w Jasionce w Polsce w okrągłym stole poświęconym humanitarnej reakcji na rosyjską inwazję na Ukrainę. (Zdjęcie AP/Evan Vucci)
(Zdjęcie AP/Evan Vucci)

Gazeta poinformowała, że ​​decyzje Białego Domu zostały opóźnione z powodu niezdolności Bidena do podjęcia ostatecznego działania w danej sprawie i ponieważ doradcy argumentowali, że prezydent powinien reagować „w dłuższej perspektywie”, a nie szybko.

READ  Aktualizacje wiadomości na żywo 15 listopada: Dwóch zabitych w Polsce w pobliżu granicy z Ukrainą, zero Covid spowalnia chińską sprzedaż detaliczną

Oczekuje się, że Biden ogłosi ogłoszenie w sprawie kredytów studenckich pod koniec sierpnia, kiedy płatności mają zostać wznowione, ale staje przed presją progresistów, aby działać wcześniej niż później. Biały Dom argumentował, że według CNN poświęcenie czasu na podjęcie ważnych decyzji nie jest złą rzeczą.

„W Białym Domu krytyka i sugestie ze strony innych demokratów są często postrzegane jako najnowsza wersja zasadniczo prezydenckich fanfikcji – rodzaj instynktownej, politycznej wypowiedzi, która brzmi świetnie z boku, ale w rzeczywistości nie ma sensu” – mówi Raport CNN powiedział, powołując się na postępowe skrzydło partii wzywające do umieszczenia klinik aborcyjnych na ziemiach chronionych federalnie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Były demokratyczny kongresman Cedric Richmond, który niedawno zrezygnował ze stanowiska starszego doradcy prezydenta, powiedział w gazecie, że Demokraci „robią z prezydenta kozła ofiarnego” w swoich trwających atakach.

NBC News poinformowało we wtorek, że demokraci skarżyli się, że Biden nie wykorzystuje wystarczająco skutecznie swojej platformy.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *