Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Czy Karolina Sobek jest kolejną wielką gwiazdą Polski?

Published

on

Karolina Sobek jest potencjalną przyszłą gwiazdą. Polska wydała niesamowitych zawodników, takich jak mistrzowie Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewiczktórzy stali się gwiazdami w UFC. Aktualna waga musza, Justyna Habai Karolina Owczarz robią sobie markę w KSW. Od pierwszego dnia w sporcie MMA dotyk zawsze był przekazywany następnemu pokoleniu zawodników, nawet w ich dzieciństwie. W kobiecym polskim MMA przyszłe pokolenie będzie składać się z niebezpiecznej wagi piórkowej Karolina Sobek.

Karolina Sobek: Znajdowanie wczesnego życia i MMA

Każdy zawodnik MMA odnajduje ten sport na swój sposób. Niektórzy chronią się przed łobuzami, inni fascynują się sportem w telewizji. Dorastanie z trzema starszymi braćmi było dla Karoliny Sobek kluczowe. „Mam trzech starszych braci i od dzieciństwa mało się kłóciliśmy. Kiedy trochę podrosłem, pomyślałem, że chciałbym iść na boks – powiedział Sobek MMASucka. „Nie wiedziałem nawet, czym jest MMA, tylko dla boksu. Dostałem się do Klubu Spartacus przez przypadek i tak mi się podobało, że po prostu zostałem. “

Szkolenia i rozwój umiejętności

Klub Spartacus został założony przez Krzysztofa Bankowskiego i znajduje się w Rzeszowie. Szymon Bajor, konkurować o FEN 32 W ten weekend jest kolega z drużyny Sobek. Z takim zespołem bojowym łatwo jest zobaczyć, ile wpływowych ludzi może mieć w swojej karierze.

„Myślę, że tą osobą jest mój główny trener Krzysztof Bańkowski. Od początku mówił mi, że będę mistrzem i najlepszym – wyjaśnił Sobek. „Wiesz, że jeszcze nie osiągnąłem tego poziomu, ale wszystko, co osiągnąłem, jest dzięki niemu. Ale moi koledzy z klubu też są dla mnie wielką motywacją. Wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną i nigdy nie myślałem, że naprawdę mogę stać się ludźmi, którzy są tak blisko mnie. “

Turning Pro i Early Undefeated Streak

Po bardzo aktywnej karierze amatorskiej Sobek rozpoczęła swoją pierwszą profesjonalną walkę w Browarze Północnym Fight Night 2 we wrześniu 2020 roku. Sobek wygrał jednogłośnie. Osiągnięcie tego zwycięstwa było dla Sobka czymś wyjątkowym. „Każda wygrana smakuje wyśmienicie, czy to amator, czy zawody. Ciężkie przygotowania, poświęcenie, sparingi i przyrost masy ciała służą wyłącznie zwycięstwu. Więc to najlepsze uczucie na świecie – wyjaśnił Sobek. W drugiej walce Sobek pokonał Klaudia Sygula z ramieniem pierwszej rundy podczas Armia Fight Night 9 w styczniu 2021 roku.

READ  Raciniewo: wielki pożar na wysypisku opon koło Bydgoszczy

Lśniąca przyszłość

Gdzie Sobek widzi swoją przyszłą karierę, kiedy jej następna walka toczy się pod sztandarem Armia Fight Night? „Chciałbym pewnego dnia walczyć w Bellator lub Invicta. Wiem, że w mojej kategorii nie ma zawodników, więc dojazd jest trochę łatwiejszy. Oczywiście pewnego dnia chcę iść do najlepszej ligi, czyli UFC. Przede mną jeszcze dużo ciężkiej pracy, ale to mnie interesuje – powiedział Sobek.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *