Connect with us

Gospodarka

CZARNY PIĄTEK 2020 inny niż zwykle. W tym roku zamiast Czarnego Piątku będzie Czarny Listopad? [7.11.2020]

Published

on

Czarny piątek czy nasz Czarny piątek to długo wyczekiwany czas przedświątecznych wyprzedaży i zakupowego szaleństwa. Ze względu na epidemię koronawirusa i drugą falę upadków będzie wyglądać inaczej niż w poprzednich latach i zamiast jednego dnia zajmie to cały miesiąc!

Czarny piątek 2020 – kiedy wypada?

W 2020 roku nie możemy liczyć na „Czarny piątek”, ale na cały „Czarny listopad”. Słynny okres wyprzedaży wzorowany jest na amerykańskim BLACK FRIDAY, dniu, w którym szaleństwo zakupów zaczyna się przed wakacjami. To wiąże się z dużymi rabatami, a sklepy są często otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W Stanach Zjednoczonych jest to tradycyjnie pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia, natomiast w Polsce jest to 27 listopada.

Czarny piątek 2020. Zbawienie dla przedsiębiorców

Przedłużenie wakacji zakupowych niewątpliwie wynika z obecnej sytuacji ekonomicznej wielu producentów i sklepikarzy spowodowanej obecną epidemią koronawirusa. Wydłużony czas trwania promocji daje im szansę na większe zarobki i poprawę budżetu.

W tym roku w Czarny piątek zdecydujemy się bardziej na zakupy online

Dla konsumentów jest to niewątpliwie bezpieczniejsza opcja. Tłum łowców okazji nie zgromadzi się w galeriach handlowych w jeden dzień, ale rozłoży się na cały miesiąc. W tym roku spodziewamy się również, że częściej będziemy decydować się na zakupy online, co w przypadku nagłej blokady zapewni bezpieczeństwo sklepikarzom i możliwość ciągłości dochodów.

Rok 2020 to czas konkretnych zmian, które dotarły również do Czarnego Piątku. Należy jednak zaznaczyć, że teraz najważniejsze jest zdrowie. Postawmy więc na bezpieczne zakupy online i nie dajmy się ponieść szaleństwu zakupów w centrach handlowych.

Poniżej znajdują się tak zwane linki partnerskie naszych partnerów. Klikając na nią, wspierasz naszą działalność bez dodatkowych kosztów.

przeczytaj także

Wideo

READ  (14. i 15. sesja) Forum polityczne wysokiego szczebla 2023
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *