Connect with us

Gospodarka

CZARNY PIĄTEK 2020 inny niż zwykle. W tym roku zamiast Czarnego Piątku będzie Czarny Listopad? [7.11.2020]

Published

on

Czarny piątek czy nasz Czarny piątek to długo wyczekiwany czas przedświątecznych wyprzedaży i zakupowego szaleństwa. Ze względu na epidemię koronawirusa i drugą falę upadków będzie wyglądać inaczej niż w poprzednich latach i zamiast jednego dnia zajmie to cały miesiąc!

Czarny piątek 2020 – kiedy wypada?

W 2020 roku nie możemy liczyć na „Czarny piątek”, ale na cały „Czarny listopad”. Słynny okres wyprzedaży wzorowany jest na amerykańskim BLACK FRIDAY, dniu, w którym szaleństwo zakupów zaczyna się przed wakacjami. To wiąże się z dużymi rabatami, a sklepy są często otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W Stanach Zjednoczonych jest to tradycyjnie pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia, natomiast w Polsce jest to 27 listopada.

Czarny piątek 2020. Zbawienie dla przedsiębiorców

Przedłużenie wakacji zakupowych niewątpliwie wynika z obecnej sytuacji ekonomicznej wielu producentów i sklepikarzy spowodowanej obecną epidemią koronawirusa. Wydłużony czas trwania promocji daje im szansę na większe zarobki i poprawę budżetu.

W tym roku w Czarny piątek zdecydujemy się bardziej na zakupy online

Dla konsumentów jest to niewątpliwie bezpieczniejsza opcja. Tłum łowców okazji nie zgromadzi się w galeriach handlowych w jeden dzień, ale rozłoży się na cały miesiąc. W tym roku spodziewamy się również, że częściej będziemy decydować się na zakupy online, co w przypadku nagłej blokady zapewni bezpieczeństwo sklepikarzom i możliwość ciągłości dochodów.

Rok 2020 to czas konkretnych zmian, które dotarły również do Czarnego Piątku. Należy jednak zaznaczyć, że teraz najważniejsze jest zdrowie. Postawmy więc na bezpieczne zakupy online i nie dajmy się ponieść szaleństwu zakupów w centrach handlowych.

Poniżej znajdują się tak zwane linki partnerskie naszych partnerów. Klikając na nią, wspierasz naszą działalność bez dodatkowych kosztów.

przeczytaj także

Wideo

READ  S7 traci aktora. GDDKiA odstępuje od umowy. Na pociąg ekspresowy kierowcy dłużej czekają
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.