Connect with us

Zabawa

Dziennikarz BBC oszukał Dianę, żeby podsłuchała 13-letniego Williama ?!

Published

on

Nie można zaprzeczyć, że nie był to dobry rok dla członków rodziny królewskiej. Nie tylko to, książę Złupić ja Meghan Markle „Uciekł” do Los Angeles, a po wybuchu książęcych obowiązków syn królowej Elżbiety musiał zrezygnować skandal związany z molestowaniem seksualnym w tleKsiążę Karol zachorował na wirusa koronowego. Jakby tego było mało, światło dzienne ujrzała kolejna biografia Windsor, która postawiła i odsłoniła rodzinę w nowym świetle więcej mrocznych sekretów.

Chociaż członkowie rodziny królewskiej robią wszystko, co w ich mocy, aby media nie wywoływały kolejnych skandali, ich wysiłki wydają się mało przydatne. W piątek brytyjska opinia publiczna była zszokowana przyjęciem młodszego brata księżnej Diany, Earla Spencera, Kto miał ofiara manipulacji mediami 25 lat temu. Złe czyny dziennikarza, który pracuje dla BBC Martina Bashira mieli pośrednio doprowadziły do ​​rozłamu w rodzinie królewskiej.

Księżna Diana wiedziała o romansie Karola jeszcze przed ślubem

portal Codzienna poczta opisał spotkanie brata księżnej Diany z Bashirem, które miało miejsce przed śmiercią 36-latka. Reporter powinien pokazać mu szokujące dowody na to, że królowa ludzkich serc jest po wszystkich stronach pod nadzorem dziennikarzy, którzy wymyślili na ich temat szkodliwe plotki. Co ciekawe, dowody też zostały pokazane fałszywe wyciągi bankowe z agencjami prasowymi płacącymi byłemu szefowi ochrony księżnej. Twierdzono, że bliscy sekretarze księżnej Diany i księcia Karola szpiegowali parę książęcą i sprzedawali informacje o nich mediom. Numer telefonu księżnej należy dotknąć.

W tym czasie Diana przeżywała niezwykle trudne czasy. Książę Karol zatrudnił wtedy nową nianię, która Szybko zdobyła sympatię Williama i Harry’ego. Diana była bardzo zazdrosna i nawet Bashir wykorzystał ten fakt przeciwko niej. Earl był obecny na jej spotkaniu z dziennikarzem BBC, który mu to powiedział MI6 podsłuchuje Pałac Kensington i samochód księżnej. Opowiedział mu również o brzemieniu, które straciła jej nowa niania i zasugerował to Dziecko Karola było. Ta informacja wywołała wielkie napięcie między księżną a następczynią tronu. Brat księżnej ujawnił również, że – według fałszywych raportów Bashira – & nbspWilliam, wówczas 13-letni, szpiegował swoją matkę. Wnuk Elizabeth miał otrzymać nowy zegarek Swatch z urządzeniem do nagrywania.

READ  Filmowi szefowie produkują pierwsze tłumaczenie przełomowej historii getta warszawskiego

56-letni mężczyzna uważał, że księżna Diana wpadła w to „zła pułapka” – powinien być zmanipulowany i wykorzystany w wywiadzie, i zdecydował się to zrobić walczyć o sprawiedliwość w sądzie. Spencer domaga się publicznych przeprosin i rekompensaty w wysokości odpowiadającej zyskom BBC ze sprzedaży wywiadów z księżną. Pieniądze miały zostać przekazane na cele charytatywne. BBC wydało już oświadczenie, w którym przeprosił za pokazywanie fałszywych wyciągów bankowych Spencer.

bDiUechF
bDiUechG
bDiUechH
bDiUecia

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.