Connect with us

Nauka

W El Paso znajduje się 60 000 przypadków wirusów, liczba hospitalizacji przekracza 1000, a liczba zgonów osiąga 661

Published

on

Koronawirus

EL PASO, Teksas – El Paso przekroczyło 60 000 wszystkich przypadków koronawirusa w sobotę rano, przy czym ponad 40% tych zakażeń jest obecnie aktywnych, podczas gdy wskaźniki hospitalizacji ustanowiły kolejny rekord, a liczba zgonów nadal rosła.

Urzędnicy ds. Zdrowia powiedzieli, że było 1020 nowych przypadków i 232 opóźnione pozytywne wyniki, co daje łącznie 1252 dodatkowych przypadków. Liczba aktywnych infekcji wyniosła 24 562.

W sobotę odnotowano cztery kolejne zgony, co przyniosło pandemię do 661. Ostatnimi ofiarami były kobieta po trzydziestce, kobieta po czterdziestce, mężczyzna po pięćdziesiątce i mężczyzna po dziewięćdziesiątce. W ciągu ostatnich czterech dni w El Paso odnotowano obecnie 52 zgony związane z wirusami.

Hospitalizacje osiągnęły nowy rekord wszech czasów, wynoszący 1064 pacjentów, w tym 315 pacjentów na oddziale intensywnej terapii i 169 wymagających respiratorów. Pojemność szpitali pacjentów Covid-19 wynosi około 50%.

Ze względu na przepełnienie lokalnych szpitali, zarządzenie hrabstwa zakazuje teraz prowadzenia wszystkich mniej istotnych firm i usług oraz nakłada ciszę nocną od 22:00 do 5:00 rano. stanowy sąd rejonowy utrzymał w mocy to postanowienie – który jest obecnie egzekwowany przez policję w El Paso, obok zastępców szeryfa i policjantów.

Pełne spojrzenie na dane wydziału zdrowia dotyczące Covid-19 w El Paso można znaleźć na stronie epstrong.org.

El Paso / Zdrowie / Aktualności / Najważniejsze artykuły

READ  Da Vinci „Head of a Bear” może zostać sprzedany za ponad 16 milionów dolarów na następnej aukcji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *