Premier League: Fabianski, bohater West Ham United

Przed meczem za faworyta uznawana była drużyna polskiego bramkarza. Gospodarze również dominowali na trawie, ale przez długi czas nie mogli tego potwierdzić siatką. Aaron Cresswell, który trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego, wyszedł cztery minuty po przerwie.

Fabiański wykazał się refleksem w 71. minucie. Kadrowicz z Jerzego Brzęczka aresztował Bobbiego Reida. W końcu miejscowym wreszcie udało się otworzyć partyturę. Początkowo Alphonse Areola znakomicie zatrzymał Mohameda Saida Benrahma, ale w przerwie po strzale Tomasa Soucka był bezradny i musiał wyciągnąć piłkę z siatki.

Gdy wyglądało na to, że drużyna Davida Moyesa wygra 1: 0 po faulu Issy Diopa w siódmej minucie przerwy, goście otrzymają rzut karny. Ademola Lookman zbliżył się do „Elfa” i… przegrał pojedynek z polskim bramkarzem, który dał swojej drużynie trzy punkty i awansował na 11. miejsce w tabeli.

West Ham United – Fulham FC 1: 0 (0: 0)

Cel: Tomas Soucek (90 + 1)