Zdjęcia Google to jedna z najpopularniejszych aplikacji na Androida. Jednak to była tylko kwestia czasu, zanim Google przyjrzał się sposobom przekształcenia świni pamięci w maszynę do robienia pieniędzy. Nowe zestawienie ze Zdjęć 5.18 pokazuje, że Google rozważa ograniczenie niektórych funkcji edycji do członków Google One, więc płatne członkostwo jest jedynym sposobem na uzyskanie do nich dostępu.

Nowe ciągi znaków w aplikacji obejmują monity, takie jak „Uzyskaj dodatkowe funkcje edycji dzięki subskrypcji Google One” oraz „Odblokuj tę funkcję i nie tylko dzięki subskrypcji Google One”. Wydaje się również, że niektórzy ludzie napotykają tę zaporę już na wolności. Filtr Color Pop, który był wcześniej dostępny dla wszystkich, wydaje się być częścią testu ograniczającego jego użycie do płatnych członków.

Filtry takie jak Color Pop są testowane jako ekskluzywne filtry Google One.

Obecnie nie jest jasne, które funkcje i / lub filtry zostaną umieszczone dokładnie za paywallem. Wersja 5.18 Zdjęć Google wspomina również o nowych opcjach przetwarzania zdjęć, takich jak Dynamic, HDR i Vivid, a także o nowych filtrach, które pozwalają użytkownikom dostosować wygląd nieba za pomocą opcji Afterglow, Airy, Ember, Luminous, Radiant i Stormy. Miejmy nadzieję, że jeśli Google wprowadzi płatne funkcje na większą skalę, będą one bardziej nowe niż bezpłatne.

W zeszłym miesiącu uruchomiliśmy nową subskrypcję drukowania zdjęća Google pracuje nad tym, aby członkostwo w Google One było bardziej atrakcyjne dla konsumentów. B. oferują bezpłatną usługę VPN. Dzięki Google użytkownicy mogą obecnie zapisywać nieograniczoną liczbę wysokiej jakości zdjęć i filmów w chmurze. Dlatego warto, aby firma szukała sposobów na zrekompensowanie kosztów. Miejmy tylko nadzieję, że stać go na utrzymanie podstawowych aspektów przechowywania zdjęć w chmurze bezpłatnie dla tych, którzy na nich polegają.

READ  xFarm Technologies koncentruje się na polskim rolnictwie

Zdjęcia Google 5.18 to Dostępne teraz w APK MirrorMożesz też zaczekać na aktualizację Sklepu Play.


Google powiedział Engadget w oświadczeniu, że tylko zaktualizowana wersja Color Pop wymaga subskrypcji Google One, a nie istniejącej funkcji, która jest już dostępna. „W Zdjęciach Google Color Pop to funkcja, która jest nadal dostępna bezpłatnie dla każdego, kto może używać zdjęć z informacją o głębi (np. Tryb portretowy)” – powiedział rzecznik. „W ramach trwającego wdrażania, które rozpoczęło się na początku tego roku, członkowie Google One mogą zastosować tę funkcję do jeszcze większej liczby zdjęć osób, w tym tych bez informacji o głębi”.

Zdjęcia Google
Zdjęcia Google