Connect with us

technologia

Chwyć zegarek Apple za jedyne 149 USD dzięki tej ofercie w Cyberponiedziałek

Published

on

Zwykle nie myślisz, że Apple Watche to smartwatch z wyboru dla osób świadomych budżetu, ale te oferty w Cyberponiedziałek sprawiają, że jest to możliwe. W tej chwili Walmart oferuje Apple Watch SE pierwszej generacji za jedyne 149,00 USD z bezpłatną wysyłką. To bardzo niska cena za zegarek pełen przydatnych funkcji i doskonałej jakości wykonania. Jeśli chcesz czegoś bardziej aktualnego, Apple Watch Series 8 jest również w sprzedaży za 349 USD. To była reklamowana cena w Walmart w Czarny piątek, ale teraz jest wyprzedana. Na szczęście Amazon skorygował cenę na Cyberponiedziałek.

Walmar Cyber ​​​​poniedziałek: Apple Watch SE za 149 USD

Zegarek Apple SE (44 mm)

Chociaż jest nowy, znacznie droższy Apple Watch SE drugiej generacji który pojawił się na rynku w tym roku, Apple Watch SE pierwszej generacji jest nadal bardzo aktualnym zegarkiem. Został wydany we wrześniu 2020 roku, co oznacza, że ​​ma nieco ponad dwa lata. Może nie mieć wszystkich dzwonków i gwizdków nowszych modeli, ale jest więcej niż wystarczający dla większości ludzi. Jeśli masz iPhone’a, zegarek Apple Watch SE pierwszej generacji jest nadal lepszym uniwersalnym zegarkiem niż jakikolwiek zegarek inny niż Apple, niezależnie od ceny.

Apple Watch SE ma piękny wyświetlacz Retina OLED. Jest zasilany przez ten sam chipset S5, który można znaleźć w Apple Watch 5. Jego elegancka aluminiowa obudowa ma stopień ochrony IPX7, co oznacza, że ​​może wytrzymać zanurzenie w wodzie na głębokość 3,3 stopy przez maksymalnie 30 minut lub na maksymalną głębokość 50 metrów. Ma również ten sam akcelerometr, żyroskop i wysokościomierz, które znajdziesz w droższych modelach Apple Watch. Apple Watch SE ma również kilka funkcji związanych ze zdrowiem i kondycją. Może mierzyć wysokie i niskie tętno, a dzięki optycznemu czujnikowi tętna wykrywa nieregularny rytm serca. GPS i czujniki ruchu umożliwiają śledzenie tempa i dystansu podczas ćwiczeń, śledzenie snu i nie tylko.

READ  Nintendo rzekomo twierdzi, że zmiana Joy-Con Drift „nie jest prawdziwym problemem”

To, że możesz dostać to wszystko w jednym małym i eleganckim pakiecie za jedyne 149 USD, to coś, co może się zdarzyć tylko w Cyberponiedziałek. Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a bez zegarka Apple Watch, może to być Twoja szansa, aby w końcu przekonać się, dlaczego jest taki świetny.

Amazon Cyber ​​​​poniedziałek: Apple Watch 8 za 349 USD

Apple Watch Series 8 (41 mm GPS)
Apple Watch Series 8 (45 mm GPS)

Zegarek Apple Watch Series 8 został wydany 16 września 2022 r. i już obserwujemy na niego znaczne zniżki. Amazon oferuje 50 USD zniżki na Apple Watch Series 8, więc model 41 mm kosztuje 349 USD (zwykle 399 USD), a model 45 mm kosztuje 379 USD (zwykle 429 USD).

Apple Series 8 to stopniowe ulepszenie serii 7 i pod względem kosmetycznym wyglądają prawie identycznie. Seria 8 dziedziczy najlepsze cechy serii 7, takie jak zawsze włączony wyświetlacz Retina OLED, dwurdzeniowy procesor (obecnie określany jako procesor „S8”, chociaż funkcjonalnie identyczny z procesorem S7 serii 7), wytrzymały stopień ochrony IP6X odporna na kurz i pływanie obudowa (do 50 mm) oraz bogactwo funkcji zdrowotnych, takich jak EKG, pomiar tlenu we krwi i pulsometr. Dwie nowe funkcje serii 8 to wbudowany czujnik temperatury (skierowany głównie do zdrowia kobiet) oraz wykrywanie wypadków samochodowych i upadków.

Sprawdź nasze najlepsze oferty na Cyber ​​​​poniedziałek 2022, aby uzyskać więcej ofert.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *