Connect with us

technologia

Program ERC został zawieszony przez przeczucie – DirtFish

Published

on

Program ERC został zawieszony przez przeczucie – DirtFish

„Powiedzmy, że czasami jestem dość głęboką osobą, myślę dość dużo i dość głęboko w swoim życiu – po co żyjemy, co ja robię ze swoim życiem?” Zdecydowałem się na rajdy i Rajdowe Mistrzostwa Europy jest jedną z najfajniejszych rzeczy, w jakich kiedykolwiek byłem częścią i zdecydowanie jest spełnieniem marzeń.

„Ostatecznie jest to jedno z najlepszych doświadczeń, jakie miałem. W zeszłym roku, w poprzednich latach, mistrz Junior WRC, a teraz także w tym roku, to szalone doświadczenie i bardzo, bardzo mi się to podoba.

„Po moim bardzo trudnym roku w WRC2 2021 postanowiłem nigdy nie kontynuować niczego, co nie jest dobre. Musiałem to zmienić, więc w 2022 roku zdecydowałem się na sezon mieszany z sześcioma rajdami i bez mistrzostw. Mówimy: „Zacznijmy i zobaczmy.” „Jeśli będzie dobrze, będziemy kontynuować, jeśli nie, natychmiast przestaniemy”.

„W tym roku zakończyliśmy 16 rajdów z sześcioma zwycięstwami w klasyfikacji generalnej i zostaliśmy mistrzami Polski – to wielki sukces. A doświadczenie, które mieliśmy w tym roku w ERC, sprawiło, że pomyślałem, że powinienem spróbować pełnego sezonu.

„Ale czasami po prostu nie wydaje się to właściwe.

„Ludzie biznesu lub coś w tym rodzaju zawsze mówią o swoich przeczuciach:„ To wydaje się właściwe. Dobra, działajmy, podejmijmy decyzję”. Na początku roku moje przeczucie brzmiało: „OK, dołączmy do Tagai Racing Technology i Citroëna w Rajdowych Mistrzostwach Europy” – to może być wspaniałe doświadczenie. I w końcu jest dobrze.

„Samochód jest dobry, zespół jest dobry, mistrzostwa są dobre i wszystko jest w porządku. Jestem zdrowy, wszystko jest w porządku, ale przeczucie i wyczucie całego pakietu nie jest w porządku”.

Jednak Kristensson podkreślił, że nie było nic złego w pakiecie, który miał, po prostu nie pasował.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *