Connect with us

Sport

Fire District zajmuje się personelem | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Fire District zajmuje się personelem |  Wiadomości, sport, praca

POLSKA — Wspólny Okręg Straży Pożarnej Rezerwy Zachodniej będzie miał dwie karetki dyżurne przez całą dobę dzięki polskim wyborcom, którzy przegłosowali 2,75 miliona opłat na początku tego miesiąca.

Teraz, zaledwie trzy tygodnie później, straż pożarna zaczyna wprowadzać plan w życie.

J. Michael Thompson, powiernik przewodniczący Rady Straży Pożarnej, był wdzięczny za frekwencję i dużą liczbę głosujących za poborem, który przeszedł większością 69 procent do 31 procent.

„W imieniu wszystkich członków Połączonego Okręgu Ogniowego Rezerwy Zachodniej dziękuję obywatelom Polski za uchwalenie opłaty EMS” – napisał Thompson w komentarzu po wyborach. „Dziękujemy za wiarę w nasze plany ochrony społeczności.

„Departament szybko rozmieści personel EMS, zachowując jednocześnie dumną tradycję wolontariatu. Polska dała nam narzędzia i wykonamy zadanie”.

Postępuje szybko, pierwszy krok już w toku. Departament przygotowuje listę rzeczy, które należy zrobić, aby przygotować się do uruchomienia całodobowego pogotowia ratunkowego w Polsce 1 kwietnia.

„Skończyliśmy z obchodami (nad przejściem do wysiadania)” – powiedział szef David „Chip” Comstock. „Impreza się skończyła, a my zbieramy zadania, które trzeba wykonać”.

Powiedział, że dzielnica zaczyna od zera, patrząc na pogotowie ratunkowe i wiele ruchomych części.

– Nie zatrudniamy pracowników na pełen etat – zapewnia. „Poszukujemy pracowników na pełen etat”

Comstock powiedział, że potrzeba 17 520 godzin rocznie, aby dwie osoby pracowały 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Dzięki obietnicy posiadania dwóch karetek te liczby mogą zostać podwojone.

Dziś straż pożarna liczy 10 ratowników medycznych. Do personelu 24 godziny potrzeba od 12 do 14 ratowników medycznych.

Inną częścią równania jest limit godzin, na który zezwala rząd federalny. Obecnie ratownicy medyczni są ograniczeni do 1500 godzin rocznie.

READ  World Pool Championship: Kelly Fisher i Allison Fisher spotykają Filipiny w Milton Keynes | Aktualności

„Musiałbym zatrudnić jeszcze dwóch lub czterech ratowników medycznych, ale może być potrzebnych nawet dziesięciu” – powiedział Comstock.

Problem w tym, że straż pożarna jest oddziałem ochotniczym. Większość ratowników medycznych i ratowników medycznych ma pełnoetatową pracę i rodziny do utrzymania. Wiąże się to z drugim problemem, którym jest czas.

Comstock powiedział, że całodobowy personel potrzebuje ludzi do wypełnienia wszystkich godzin. Może to wymagać dużego ruchu w innych zawodach.

„Naprawdę musimy ustalić godziny zmian z pracownikami zatrudnionymi w niepełnym wymiarze godzin” – powiedział. „Musimy uznać, że ludzie mają inne prace”.

Comstock powiedział, że płace są również ważnym czynnikiem.

„Musimy ustalić, jakie będą stawki płac” – powiedział. „Musimy być konkurencyjni, aby przyciągać i zatrzymywać ludzi.

„Każdy podwydział polityczny, który nie zaoferuje konkurencyjnej płacy, straci ludzi i nie będzie w stanie zapewnić ratownictwa medycznego. Mniejsze społeczności mogą być zmuszone rozważyć dołączenie do większych społeczności”.

Okręg musi zająć się technologią informacyjną i funkcjonującym systemem planowania.

„Kiedy już to wszystko mamy, możemy zatrudniać ludzi” – powiedział. „Musimy upewnić się, że mamy ludzi, którzy rozumieją nasz dział”.

Wzajemna pomoc jest również problemem i wymaga nowej polityki departamentów. Comstock podał przykład dużego pożaru w Boardman.

„Czy wysyłam naszych czterech ludzi do wozu strażackiego, czy trzymam ich w karetce i pozwalam innym zareagować?”, Powiedział.

Należałoby to również opracować w przypadku lokalnych pożarów.

Na razie Comstock umieszcza te szczegóły na liście rzeczy do rozważenia. Ma nadzieję, że uda się to załatwić, zanim rozpocznie się całodobowa okupacja. Powiedział, że docelową datą jest 1 kwietnia, bo właśnie wtedy dzielnica powinna otrzymać pierwszą transzę środków z daniny.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

READ  Boks WBA potwierdza wynik Usyka przeciwko Dubois i nie znajduje żadnych dowodów na błąd sędziegoContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *