Connect with us

Świat

Brytyjska matka zabiła swojego męża po wykorzystywaniu seksualnym swoich dzieci her

Published

on

Wściekła brytyjska matka została skazana na dożywocie za zabicie męża wrzącą mieszanką wody i cukru po tym, jak powiedziano jej, że wykorzystywał seksualnie jej dwoje dzieci.

Prokuratorzy twierdzą, że 59-letnia Corinna Smith z Neston pod Liverpoolem oblała 80-letniego Michaela Bainesa bardzo gorącym płynem, kiedy spał w jej łóżku w zeszłym roku. według raportów. Został spalony do ponad jednej trzeciej ciała i zmarł kilka tygodni później z powodu odniesionych obrażeń.

Prokuratorzy powiedzieli sądowi okręgowemu, że cukier „sprawił, że płyn stał się bardziej lepki, gęsty i lepki, dzięki czemu przykleja się do skóry i powoduje więcej szkód”.

Smith, która podobno była „głupia” i „wściekła” z powodu rzekomego drapieżnego zachowania współmałżonka, zmieszała dwa czajniki wody z trzema saszetkami cukru, zanim zaatakowała Bainesa w łóżku.

Zmarł w szpitalu pięć tygodni później po wielokrotnych operacjach i przeszczepach skóry.

Córka Smitha twierdziła, że ​​Baines wykorzystywał seksualnie ją i jej brata „przez wiele lat jako dzieci”. Brat Craig popełnił samobójstwo w 2007 roku i został skazany za napaść.

Powiedział matce, że mężczyzna, którego zaatakował, był „pedofilem”, który podobno „dotknął go seksualnie”.

Będzie w więzieniu przez co najmniej 12 lat, zanim będzie mogła zostać warunkowo zwolniona.

READ  Oszustwa związane z wymazem z nosa w Indonezji: pracownicy oskarżeni o ponowne wykorzystanie testów Covid na pasażerach na lotnisku w Medan
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *