Connect with us

technologia

Samsung wystrzelił internetową wersję TV Plus

Published

on

Zdjęcie do artykułu zatytułowanego Samsung uruchomił w maju usługę streamingu Free TV Plus w Internecie

zdjęcie: Alex Wong (Obrazy Getty)

Dla tych z nas, którzy nie mają telewizora Samsung lub urządzenia mobilnego takiego jak Twoje, oferta usług przesyłania strumieniowego TV Plus była tajemnicą – aż do teraz. Okazuje się, że Samsung kilka miesięcy temu udostępnił internetową wersję swojego bezpłatnego, reklamowego TV Plusale po prostu nie powiedziałem o tym wielu ludziom.

Według nowego raportu w protokół, usługa internetowa dla TV Plus prawdopodobnie miała łagodne uruchomienie w maju. Oprócz udostępnienia TV Plus prawie wszystkim, Samsung zaktualizował także swoją aplikację mobilną w lipcu, umożliwiając wyświetlanie swojej usługi przesyłania strumieniowego na urządzeniach Google Chromecast. Biorąc pod uwagę wcześniej izolowany charakter TV Plus, ruchy te reprezentują duże, choć nieśmiałe, przejście firmy do wojny o darmowy streaming.

Rzecznik Samsunga powiedział, że TV Plus faktycznie pojawił się na rynku w drugim kwartale, ale nie podał daty.

Samsung TV Plus oferuje bezpłatną telewizję na żywo i programowanie linearne, tak nazywa się tradycyjna telewizja sterowana czasem. Firma wyjaśnia na jego stronie internetowej że usługa nie wymaga abonamentu, wprowadza nowych opłat lub wymaga karty kredytowej. To też nie jest zupełnie nowe. Samsung uruchomił usługę podobną do telewizji kablowej w 2016 roku. Daje to użytkownikom dostęp do sieci nadawczych i ofert TV Plus, zanotowano w protokole.

Użytkownicy z USA może uzyskać dostęp do około 170 kanałów z różnych gatunków, od wiadomości i teleturniejów po gry i reality TV. Jest nawet kanał z południowokoreańskimi dramatami o nazwie AsianCrush, który jest moim obecnym chlebem powszednim.

TV Plus to hit wśród użytkowników Samsunga, Dyrektorzy powiedzieli w zeszłym rokuco daje miliardy minut każdego miesiąca. Jest to jedna z pięciu najczęściej używanych aplikacji na telewizorach Samsung Smart TV i została zaprezentowana na prawie 50 milionów telewizorów na całym świecie.

To, czy TV Plus odniesie sukces wśród użytkowników spoza ekosystemu Samsunga, jest kwestią otwartą. Wchodzi do zatłoczonego pokoju z wolnymi konkurentami, takimi jak Peacock, Roku Channel, Pluto TV i Tubi. Podczas gdy kanały TV Plus przyciągają wzrok, kiedy patrzę na listę i patrzę na wszystkie inne dostępne usługi, pamiętam, jak się czułem, gdy byłem młodszy i wszedłem do sklepu Forever 21 – przytłoczony, wyczerpany i szczęśliwy, że mogę się z nim trzymać Co ja mam.

READ  Przed zamówieniem iPhone'a 12 Mini i 12 Pro Max w przedsprzedaży strony multimedialne oferują praktyczne wrażenia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *