Connect with us

Gospodarka

Boris Johnson zlekceważony przez państwo UE z oficjalnym odwołaniem wizyty – „Nie ma dla ciebie czasu” | Polityka | Aktualności

Published

on

„Ten tydzień jest kluczowym tygodniem”, powiedział Brown w radiu LBC, mówiąc, że rząd powinien współpracować z dwoma pretendentami do przywództwa, zanim rachunki za energię wzrosną o 70 procent w październiku.

Nicola Sturgeon, pierwszy minister Szkocji, powiedział Johnsonowi w liście, że „paraliż” musi się skończyć.

Konfederacja brytyjskiego przemysłu, grupa lobbystów biznesu, stwierdziła, że ​​nowy rząd potrzebuje planu, kiedy przejmie władzę.

„Po prostu nie możemy sobie pozwolić na lato bezczynności rządu podczas wyścigu o przywództwo” – powiedział dyrektor generalny Tony Danker.

Ogrom gospodarczego uderzenia, przed którym stoi Wielka Brytania, opisał w czwartek Bank Anglii, który podniósł stopy procentowe najostrzej od 27 lat, aby zwalczyć inflację, która ma wzrosnąć powyżej 13%, mimo ostrzeżenia o długiej recesji .

Regulator energii Ofgem ma ogłosić kolejny limit cenowy 26 sierpnia, przy czym oczekuje się, że średnie ceny gospodarstw domowych wzrosną z 1277 funtów na początku tego roku do około 3400 funtów w październiku i ponownie wzrosną w styczniu.

NIE PRZEGAP:
„Ambasada nuklearna” Biały Dom zalany radioaktywną krwią [VIDEO]
Putin czeka „dramatyczny” zwrot wydarzeń na Ukrainie pod koniec lata [ANALYSIS]
Demokraci pokładają w Meghan swoje nadzieje na nominację na prezydenta [INSIGHT]

READ  UE toczy doniosłą walkę z Polską. A Wielka Brytania jest po złej stronie | Will Hutton
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.