Connect with us

Nauka

Bongino niszczy hipokryzję Biden Demokratów w zakazie podróżowania podobnym do Trumpa COVID

Published

on

NOWYTeraz możesz słuchać artykułów Fox News!

Dan Bongino, prezenter Fox News „Unfiltered” w sobotę, powiedział, że prezydent Biden „reprodukuje to, co sam nazwał rasistą”, wprowadzając „zakaz podróżowania” w ośmiu krajach afrykańskich w miarę rozprzestrzeniania się szczepu koronawirusa omicron.

O biały Dom przeniósł się w piątek wprowadzić ograniczenia w podróżowaniu na Afryka Południowa oraz siedem innych krajów w regionie, z pewnymi wyjątkami. Zmiany mają rozpocząć się w poniedziałek.

OMICRON COVID-19 WARIANT PRZYPADKI ZIDENTYFIKOWANE W WIELKIEJ BRYTANII: AKTUALIZACJE NA ŻYWO

„Jest tak wiele warstw. Oto najłatwiejsza i najbardziej powierzchowna: Joe Biden jest oszustem. Dobra, świetnie, już to wiedzieliśmy” – zaczął Bongino w „Fox & Friends” w sobotni poranek. „Ale jest to głębsza warstwa: Partia Demokratyczna jest największą bolączką w historii ludzkości. Nigdy nie było większego zamachu stanu zbiorowych darczyńców w historii ludzkości niż Partia Demokratyczna”.

Dan Bongino prezentuje „The Dan Bongino Show” w miejscu Patriot Awards.

Dodał, że partia nie wierzy w „absolutnie wszystko, co mówią”.

RETROSPEKCJA: SUGEROWANY PRZEZ BIDENA ZAKAZ PODRÓŻY Z KORONAWIRUSEM TRUMP BYŁ „KSENOFOPOWY”

„Trump wprowadził zakaz podróżowania z niektórych z tych samych krajów z tego powodu, że tam [were] wiele niewiadomych i myśleli, że to mogło zadziałać. Teraz, półtora roku później, wiemy o tych zakazach podróżowania… nie zrobili nic, aby zatrzymać deltę, nie zrobili nic, aby powstrzymać jakikolwiek inny wariant” – powiedział, dodając, że Biden „replikuje to, co on sam nazwał rasistowską „wprowadzając własne ograniczenia w podróżowaniu w niektórych krajach.

Oficer wojskowy ubrany w odzież ochronną wydaje instrukcje ewakuowanym z Wuhan w Chinach, którzy udają się do szpitala po przybyciu do bazy wojskowej we Wrocławiu.  (AP Photo / Arek Rataj, Archiwum)

Oficer wojskowy ubrany w odzież ochronną wydaje instrukcje ewakuowanym z Wuhan w Chinach, którzy udają się do szpitala po przybyciu do bazy wojskowej we Wrocławiu. (AP Photo / Arek Rataj, Archiwum)

Trump na początku 2020 roku, kiedy COVID-19 zaczął rozprzestrzeniać się na całym świecie, ograniczył podróżowanie z Chin i sześciu innych krajów, w tym Erytrei, Kirgistanu, Birmy, Nigerii, Sudanu i Tanzanii.

READ  China-PECO Expo uwalnia nowy potencjał współpracy-Xinhua

CDC MÓWI, ŻE NIE ZIDENTYFIKOWAŁ NAS JESZCZE NOWY WARIANT OMICRON

początkowe ograniczenia podróży Trumpa, opublikowany w 2017 r. ustanowiła nowe kryteria dla osób ubiegających się o wizę i uchodźców z sześciu krajów, w większości muzułmańskich, ze względu na obawy, że osoby z tych krajów nie będą mogły zostać odpowiednio przebadane.

„Jesteśmy w środku kryzysu koronawirusowego”, napisał na Twitterze Biden jako kandydat na prezydenta w zeszłym roku, dzień po Trumpie podatek ograniczenia w podróży z Chin do Stanów Zjednoczonych. „Musimy przewodzić nauce, a nie histerii, ksenofobii i sianiu strachu Donalda Trumpa.

Prezydent Joe Biden przemawia do przedstawicieli mediów w Nantucket, Massachusetts, piątek, 26 listopada 2021 r. (AP Photo / Carolyn Kaster)

Prezydent Joe Biden przemawia do przedstawicieli mediów w Nantucket, Massachusetts, piątek, 26 listopada 2021 r. (AP Photo / Carolyn Kaster)

Biden odniósł się również do zakazu tymczasowej imigracji Trumpa z niektórych krajów afrykańskich jako „hańba. „

po biden wypróbowany wycofując się z ksenofobicznego komentarza i twierdząc podczas debaty, że wysuwa szeroką argumentację na temat ksenofobii i nie odnosi się bezpośrednio do zakazu podróżowania.

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Mur nie powstrzyma koronawirusa” – napisał na Twitterze Biden w marcu 2020 r. „Zakaz podróży z Europy – czy gdziekolwiek indziej na świecie – tego nie powstrzyma. Ta choroba może dotknąć każdy naród i każdego na planecie – i potrzebujemy planu, aby z nią walczyć. „

Oprócz USA Unia Europejska, Wielka Brytania i Izrael mają zatrzymany podróż lotnicza do Afryki Południowej w odpowiedzi na nowy wariant.

Andrew Mark Miller z Fox News przyczynił się do powstania tego raportu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *