Connect with us

Świat

Berlin-Pankow. Morderstwo, kanibalizm. Zaginiony mężczyzna zamordowany przez kanibala?

Published

on

Zrobiła 39 uderzeń, potem umyła podłogę i włożyła pranie. Nie odpowie za zbrodnię

Zabili, owinęli ciało w dywan i wrzucili do rzeki. Horror w Łodzi

Krystyna przechodziła przez mękę. Znaleźli ją klęczącą na podłodze. Była martwa

Czy psy zidentyfikowały kanibala?

Psy tropiące zostały zabrane do lasu, gdzie w zeszłym tygodniu znaleziono ludzkie szczątki. Wprowadzili śledczych do mieszkania nauczyciela matematyki i chemii – Stefana R. (41). Wcześniej, 8 listopada, na szlaku Schönerlinder znaleziono również fragmenty ciał ludzkich. Następnie przeprowadzono eksperyment z psami, które zrobiły dokładnie to samo – poszły do ​​domu nauczyciela.

Śledczy przeszukali mieszkanie 41-latka. W jego piwnicy znaleźli 25 kilogramów chemikaliów, które mogą rozbijać ludzkie tkanki, dużą i pustą lodówkę oraz zakrwawioną piłę, która może przeciąć ciało.

To jednak nie koniec makabrycznych odkryć. Funkcjonariusze znaleźli również fragment tułowia zaginionej osoby. Jednak nie zostało ujawnione, gdzie znaleziono to potworne znalezisko.

Tajemnicze zniknięcie elektryka

Sprawa zniknięcia 44-letniego elektryka na początku września poruszyła niemiecką opinię publiczną. Wysoki, dobrze zbudowany monter pracujący na liniach wysokiego napięcia był ostatnio widziany w pobliżu swojego mieszkania w dzielnicy Lichtenberg w czwartek, 5 września. Potem ślad po nim ustał.

Dlaczego doszło do zbrodni?

Skąd cichy nauczyciel znał pracownika? Śledczy pokazują, że 44-letni mechanik umówił się z nieznajomym na krótko przed śmiercią za pośrednictwem internetowego forum dla homoseksualistów. Kandydatem na drugą połowę dorosłego elektryka był Stefan R. Jej Tryste najprawdopodobniej popełnił makabryczną zbrodnię.

Śledczy podejrzewają, że 41-latek zamordował Stefana T. i poćwiartował jego ciało. Prawdopodobnie niektóre z nich zjadł, a bezużyteczne kości bez grama mięsa rozprowadzał w berlińskich lasach i na działkach.

Służby podejrzewają, że jednym z motywów zbrodni mógł być kanibalizm. – Ze względu na całkowity brak kości mięsnych i innych dowodów mocno podejrzewamy, że Stefan T. padł ofiarą kanibala – powiedział mediom rzecznik niemieckiej policji. Podczas przeszukania urzędnicy odkryli, że podejrzany mężczyzna przeszukiwał Internet w poszukiwaniu informacji na temat kanibalizmu. Kiedyś zapytał internautów, czy mężczyzna może przeżyć… amputację genitaliów.

READ  Aleksiej Nawalny dziękuje rosyjskim pilotom samolotu i lekarzom z Omska

Prokuratorzy podkreślili, że nie jest jasne, czy ofiara była również zainteresowana kanibalizmem.

Ciemny nauczyciel z liceum został aresztowany. Osoba jest podejrzana o morderstwo na tle seksualnym. Najpierw 41-latek złożył oświadczenia. Zapytany o chemikalia, powiedział, że powinny być używane do produkcji mydła. Po tym, jak Stefan R. zapytał o krew na piły, odmówił odpowiedzi.

Zobacz też:

Policjant zabił i zjadł mężczyznę. W Niemczech

Przerażające wyznania kanibali. Tak mordowali swoje ofiary

(Źródło: zdjęcie)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *