Connect with us

technologia

Battle Royale „ Pac-Man 99 ” startuje na Nintendo Switch w środę

Published

on

Nintendo pojawiło się w 2019 roku Tetris 99 jako darmowa gra Battle Royale dla subskrybentów Nintendo Switch Online, zanim ją wypróbujesz Super Mario Bros.35 tymczasowoa teraz podąża za tymi grami Pac-Man 99.

Bandai Namco

Dostępna wyłącznie na Switchu dla osób z subskrypcją online, gra pozwala graczom jeść kulki mocy, aby uczynić duchy wrażliwymi, tak jak można by się tego spodziewać Pac-Man Tytuł. Gdy tylko gracze zjedzą wrażliwe duchy, duchy zamieniają się w Jammera Pac-Mana, który ściga przeciwników i spowalnia ich. Zgodnie z zasadami Battle Royale, gracze spadają jeden po drugim, dopóki pole nie zostanie zredukowane z 99 graczy po raz pierwszy do jednego zwycięzcy.

Podstawowa gra jest dostępna dla subskrybentów bez dodatkowych kosztów, a opcjonalne DLC dodaje tryb procesora, ataki czasowe i różne niestandardowe motywy, z niektórymi motywami nawiązującymi do klasycznych gier Bandai. Motywy są dostępne za 2 USD za sztukę, a gracze mogą kupić dodatkowe tryby w dodatku za 15 USD lub po prostu uzyskać wszystkie dodatki na raz za 30 USD.

Pac-Man 99 zostanie uruchomiony jutro, 7 kwietnia, o godzinie 21:00 (czasu środkowoeuropejskiego) na przełączniku. Subskrybenci Switch Online mogą teraz ją wstępnie załadować, przechodząc do witryny Nintendo, aby być gotowym, gdy serwery zostaną otwarte.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *