Connect with us

technologia

Apex Legends Season 9 będzie zawierał „tonę” zawartości Titanfall

Published

on

Twórcy Respawn ujawnili w nowym streamie, że Apex Legends Season 9 będzie zawierał „tonę” treści ze swojego duchowego poprzednika Titanfall.

Okrutna seria strzelanek science fiction Titanfall jest ciepło wspominana przez fanów FPS, a kiedy już w nią zagrałeś, podobieństwa są łatwe do zauważenia, gdy wskoczysz do gry Apex Legends.

Zarówno Battle Royale, jak i FPS zostały stworzone przez Respawn i znajdują się w tym samym uniwersum. Jednak według deweloperów Apex otrzyma znacznie więcej zawartości niż kiedykolwiek z Titanfall w sezonie 9.

Podczas panelu z kilkoma programistami odradzania, których gospodarzem jest BrownGirlGamerCodeAshley Reed, główny pisarz Apex, mówił więcej o związku między dwiema grami i tym, jak w przyszłości włączy Titanfall do Apex.

„To, co dzieje się w Titanfall, to wojna. Apex jest tym, co dzieje się po wojnie, jak tam życie?” Reed wyjaśnił. “Więc próbujemy zintegrować Titanfall z tym, ponieważ Titanfall jest częścią wszechświata.”

Widzieliśmy już pewne podobieństwa między tymi dwiema grami, na przykład w Apex jest wiele broni Titanfall, a kto może zapomnieć o gigantycznych lewiatanach (AKA Moyais) nad Battle Royale?

To, co już zawiera Titanfall, wydaje się być tylko wierzchołkiem góry lodowej, ponieważ reżyser gry Apex Legends, Chad Grenier, obiecał „tonę” w sezonie 9.

„Faktycznie, w następnym sezonie, sezonie 9, wielu Titanfall powróci do gry w ten czy inny sposób” – zasugerował Grenier.

„Powiedziałem już kilku osobom, że jeśli jesteś fanem Titanfall, poczekaj na sezon 9, ponieważ będzie tam kilka naprawdę fajnych rzeczy”.

Oczywiście Grenier nie przyjrzał się szczegółom na następny sezon. Jeśli w międzyczasie nie opublikujemy żadnych przecieków ani nowych informacji, będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, czym fani Titanfall będą tak podekscytowani, gdy Respawn oficjalnie ogłosi to.

READ  Wczesne oferty na Czarny piątek: Amazon, Best Buy, Home Depot i nie tylko

Oparte na zgłoszono wycieki z wirnikaMoże być większy, niż ktokolwiek się spodziewał.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *