Connect with us

Sport

Anthony Mazza z Mountain Valley podąża śladami ojca w Lobster Bowl

Published

on

Anthony Mazza z Mountain Valley High School zdobył podanie w pierwszej połowie, a zeszłej jesieni bronił go Curtis Errington z Dirigo na Rumford. Zdjęcie pliku Daryn Slover / Sun Journal

Co roku Maine Shrine Lobster Bowl gromadzi najlepszych piłkarzy ze wschodu i zachodu ze wschodu i zachodu w rozgrywkach gwiazd w szczytnym celu.

Chociaż Lobster Bowl w tym roku różni się od poprzednich 30 edycji – zamiast typowej 11-osobowej gry, zamiast typowej 11-osobowej gry zmienia się w turniej 7 na 7 – niektórzy „Juniors” z Mountain Valley nadal będą mieli tę samą ostatnią okazję, której doświadczyło tak wielu przed wami .

Anthony Mazza z Mountain Valley przyjmuje zeszłej jesieni przeciwko Oxford Hills. Bruce Farrin / Rumford Falls Times

Anthony Mazza po raz ostatni będzie reprezentować Falcons, podobnie jak jego ojciec Anthony Mazza senior w 1997 roku. Będzie to również ostatni raz, kiedy Mazza będzie pracował ze swoim trenerem Mountain Valley Devinem Robertsem, który był najmłodszym z ośmiu trenerów tego roczny turniej 7v7 w Lewiston High School.

– Wybranie się do Lobster Bowl znaczy dla mnie najwięcej, ponieważ zawsze był to jeden z moich celów, kiedy grałem w młodzieżową piłkę nożną – powiedział Mazza. „To fajna funkcja, być pierwszym ojcem i synem w mojej szkole, którzy zostali wybrani do Lobster Bowl”.

„Naprawdę nie mogę się doczekać, aby znów to zrobić z moim trenerem” – dodał Mazza – „i nie mogę się doczekać wygrania z nim kilku meczów w tę sobotę”.

Roberts, absolwent Mountain Valley z 2007 roku, powiedział, że obecność Mazzy była jednym z głównych powodów, dla których chciał wziąć udział w tegorocznej imprezie.

„To prawdopodobnie jedna z najfajniejszych rzeczy i naprawdę jeden z głównych powodów, dla których zdecydowałem się na wolontariat, gdy tylko (koordynator gry Lobster Bowl BJ) Robbins powiedział, że szuka wolontariuszy. Naprawdę chciałem skorzystać z tej okazji, aby być tam dla Anthony’ego ”- powiedział Roberts. „Trenuję piłkę nożną w szkole średniej od około ośmiu lat i obserwowałem tego dzieciaka przez cały czas, odkąd był w (Area Youth Football), dopóki nie dostał się do drużyny liceum, podobnie jak (asystent trenera Ryan) Casey i (zastępca trenera John) Perry. To, że możemy być tam dla niego na Lobster Bowl jest niewiarygodne i nie moglibyśmy być szczęśliwsi. Jestem pewien, że on też jest zachwycony, że mamy ze sobą.

READ  Zestaw Unbreakable Seema Bisla dla Tokio

Casey i Perry będą wspierać Robertsa, który prowadzi Team Grey – każda z ośmiu drużyn będzie oznaczona kolorem ze szkoły trenera.

Mazza jest jedynym jastrzębiem w szarej drużynie. Mazza powiedział, że jeden z jego dobrych przyjaciół, Ryan Crockett z Old Orchard Beach, jest w zespole i po raz pierwszy grają razem w piłkę nożną. Inni lokalni gracze w Team Grey to Zach Madison z Leavitt, Mount Blues Tucker Nicholas, Winthrops Gavin Perkins, Polak Joe Ringuette i Lewiston’s Keegan Whiting.

Roberts powiedział na początku tego tygodnia, że ​​nie skontaktował się jeszcze ze swoimi graczami, ale planuje to zrobić i przynajmniej się przedstawić, gratulując graczom ich wyboru i dziękując im za wsparcie Shriners.

Niewiele wiedza o swoich zawodnikach jest wyzwaniem i zabawą dla Robertsa i innych trenerów.

„Mam nadzieję, że kiedy dotrę do graczy, nadal są bardzo podekscytowani, że są częścią czegoś wspaniałego, są częścią Lobster Bowl i naprawdę nadal chcą konkurować” – powiedział Roberts. – To znaczy, ułożę plan. Mamy z nimi dwugodzinną sesję treningową (sobota rano) i zrobimy jak najwięcej, aby zaskoczyć ludzi. Zwłaszcza, że ​​jestem młodym trenerem, jestem pewien, że niektórzy z tych trenerów to „To jest nowy”, więc mam nadzieję, że mogę zrobić coś dobrego dla dzieci”.

Roberts powiedział, że przyjrzał się niektórym rzeczom, które robił w przeszłości w letnich turniejach 7v7 i przeprowadził pewne badania online, ale jego harmonogram nie będzie wyglądał tak, jak robił to wcześniej Mountain Valley.

Podobnie jak Mazza, Davin Mason z Telstaru jest jedynym reprezentantem jego szkoły, ale nie będzie miał korzyści z gry dla swojego starego trenera. Zamiast tego Mason będzie współpracował z głównym trenerem Marshwood Alexem Rotsko w Team Purple.

„Jestem naprawdę podekscytowany, widząc styl trenera Rotsko; Jestem pewien, że będzie bardzo różnił się od tego, do czego jestem przyzwyczajony ”- powiedział Mason. „Nie zrozum mnie źle, moi trenerzy są najlepsi w moich oczach, ale jestem pewien, że będzie inaczej”.

READ  Drużyny regionalne rywalizują w turnieju Terlesky Lake Club | Wiadomości, sport, praca

Mason powiedział, że jego pierwsze doświadczenie w piłce nożnej 7v7 miało miejsce, gdy grał w centrum i strzelał do swojego starszego brata Elijaha. Poza tym zasmakował w rozgrywającym Rebelii zeszłej jesieni, kiedy to było wszystko, co mieli licealiści w stanie.

Rozgrywający Telstar Davin Mason strzelił gola w trzeciej kwarcie meczu we wrześniu 2019 r., aby poprowadzić Rebeliantów 22-0 przeciwko Sacopee Valley. Zdjęcie pliku Daryn Slover / Sun Journal

„Nie mogę się doczekać zakończenia kariery sportowej tak jasno, jak to tylko możliwe. Po tym wszystkim, co zostało mi odebrane, jestem wdzięczny za każdą okazję ”- powiedział Mason.

Jego koledzy z Team Purple, o których powiedział, że nie wie zbyt wiele, to Polak Isaiah Hill, Ty LeBlond z Oxford Hills i Danny May z Lewiston.

Dla niektórych graczy i trenerów Lobster Bowl to szansa na poznanie nowych przyjaciół. Dla innych jest to szansa na kontynuację relacji roboczych.

– Miło będzie pracować z wieloma dziećmi, trenerami i shrinersami – powiedział trener Leavitt Mike Hathaway po ogłoszeniu formatu tegorocznej imprezy. „Istnieje wiele relacji, które zostały zbudowane przez Lobster Bowl przez lata, więc wspaniale będzie zobaczyć znajome twarze, a podczas letnich obozów poznałem wiele dzieci”.

Drużyna Zielona Hathaway składa się z graczy obszarowych Tommy Casey, Asa Leavitt i Wyatt Hathaway z Leavitt, Mount Blues Zach Delano i Edward Littles Nick Kaiser.

Hathaway będzie trenował przeciwko jednemu ze swoich asystentów, Bill County, który jest również byłym trenerem Lewiston. W skład drużyny County Yellow jest jeden zawodnik z jego dawnej szkoły (Lewistons Jaiden Caron), dwóch z jego obecnej szkoły (Leavitts Eddie Kern i Denver Taylor), a także Edward Littles Tyson Green i Mount Blues Jack Kearing.

Podobnie jak Hathaway, trener Oxford Hills Team Gold Mark Soehren będzie rozgrywał swojego syna Atticusa Soehrena. Inny były wiking, Marcus Stone, również znajduje się na liście Team Gold.

READ  Trzech zawodników nie przyjedzie na obóz treningowy Ligi Narodów

Trener Team Blue Chad Stowell, nowy główny trener Oak Hill, będzie miał w swojej drużynie byłych jeźdźców Gavina Rawstrona i Sama Lindsaya, a także Dirigosa Cole’a Browna, Lewistonsa Josha Randalla i Noah Dunna z Winthrop / Monmouth / Hall-Dale i Iana Steele’a.

Chris Kates z Lizbony będzie trenował Team Red, a w jego składzie znajdą się byli charty Justin Le i Daytona McIver.

Team Orange jest trenowany przez Pata Munzinga z Gardiner i obejmuje graczy terenowych Dante Garcia i Cam Irish z Edward Little, Garrett Mack z Lewistona i Mount Blues Keegan Roberts.

Lineman zaproszony na sobotnią imprezę to Mt.Blues Jimmy Archer i Sam Wrigley; Leavitts Isaac Bohem i Connor Garrity; Lewistons Michael Ford, Michael Jalbert i Noah Liberty; Dirigos Chase Nelson; Ben Polska z Edwarda Little’a i Jreama Trippa z Oxford Hills.

SZCZEGÓŁY TURNIEJU

Turniej Lobster Bowl 7 na 7 w sobotę rozpocznie się trzema rundami gry każdy z każdym o godzinie 14:00. Istnieją dwie pule (pula A i pula B) i jednocześnie rozgrywane są dwa pola. Każda gra w systemie „każdy z każdym” powinna trwać około 30 minut. Kolejna runda rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy meczem o mistrzostwo o 19:30.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po wysłaniu wiadomości e-mail do konta wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetowania.

” Poprzedni

złożony pod:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.