Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Al Faisal wygrywa polskie zwycięstwo w grupie pierwszej

Published

on

Al Faisal wygrywa polskie zwycięstwo w grupie pierwszej

24 sierpnia 2021 – 9:17 rano

Al Faisal (Al Albahar x Sakina De Faust), należący do Szejka Faisala Hamada Jassima Al Thani, odniósł w niedzielę niewielki sukces w Nagrodzie Emaela (Grupa I Wathba Stallions Cup) na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Polsce.

Służewiec: Al Faisal (Al Albahar x Sakina De Faust) należący do Szejka Faisala Hamada Jassima Al Thaniego odniósł w niedzielę niewielki sukces w Nagrodzie Emaela (Grupa I Wathba Stallions Cup) na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Polsce.

Trenowany przez Macieja Kacprzyka Al Faisal wygrał w lipcu drugą grupę na dystansie i dystansie, a za każdym razem dosiadał go dżokej Kamil Grzybowski.

Wciągnięty do dziewiątego miejsca, Al Faisal musiał zostać przemieszczony w początkowej fazie na 1600 metrów. Bardzo stałe tempo nadawał Han Rastaban (Assy) w pierwszej połowie wyścigu, a Al Faisal był tuż za liderami. Gdy boisko było ciasno upakowane w narożniku domu, Al Faisal zbliżył się i rzucił wyzwanie Hanowi Rastabanowi 400 metrów od domu. Maeali Muscat (Nieshan) również rzucił wyzwanie Hanowi Rastabanowi u siebie o prowadzenie i cała trójka zjechała z boiska. Na ostatnich 200 metrach Al Faisal zaczął odrywać się od rywali, strzelając gola o pół długości. Maeali Muscat zajął drugie miejsce, podczas gdy wczesny lider Han Rastaban spadł pod koniec, kończąc dwa odcinki z powrotem na trzecim miejscu.

Wyhodowany przez swojego właściciela Al Faisal jest po Af Albahar (Amer), który jest z Haras De Thouars i od Sakiny De Faust (Al Sakbe) jest zwycięzcą ponad 2000 mw Niemczech.

też przeczytaj

strzałka
Kontynuuj czytanie

Spadochroniarze z zespołu Kataru zostali mistrzami świata

21.08.2021 – 8:59

Zwycięscy członkowie czterokierunkowego zespołu kataru w szyku spadochronowym stanęli wczoraj na podium na zakończenie 24. Mistrzostw Świata FAI (Fédération Aéronautique Internationale – Światowa Federacja Sportów Lotniczych) w skokach spadochronowych w Tanay w Rosji.

READ  Śledztwo wszczęto po umieszczeniu symbolu kobiety na polskiej fladze
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *