Connect with us

Nauka

Aktualizacja koronawirusa NC 2 grudnia: Karolina Północna ma nadzieję dać szczepionkę COVID 19 75% populacji do lata 2021

Published

on

RALEIGH, NC – Oto najnowsze aktualizacje dotyczące COVID-19, choroba wywoływana przez nowego koronawirusa w Północnej Karolinie.

Masz pytania dotyczące szczepionki COVID-19? Wyślij je do nas tutaj

12:30 po południu
Karolina Północna donosi o rekordowym wzroście liczby zgonów z powodu COVID-19 w ciągu jednego dnia i liczby osób hospitalizowanych z powodu wirusa.

Departament Zdrowia i Opieki Społecznej również informuje, że może to być najwyższy procentowy wskaźnik dodatni wszech czasów. Stawka wynosi 11,4%. Stan miał 11% stopę w lipcu, ale to było zanim stan zaczął rejestrować liczbę do pierwszego miejsca po przecinku.

Kolejne 4199 osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność wirusa. Liczba śmiertelnych ofiar wirusa w Karolinie Północnej wzrosła o 82, do 5 366 od początku pandemii.

Stan informuje, że co najmniej 2039 osób jest hospitalizowanych z powodu wirusa

Pełne dane można znaleźć w NCDHHS Pulpit nawigacyjny COVID-19.

11 rano
Grupa zadaniowa ds. Koronawirusa Białego Domu wydała najpilniejsze dotychczas ostrzeżenie w dokumencie dla gubernatorów, ale nie zostało ono ujawnione amerykańskiej opinii publicznej.

W dokumencie który został uzyskany w tym tygodniu przez ABC News, grupa zadaniowa radzi starszym dorosłym, aby unikali wszelkich niezamaskowanych zgromadzeń w pomieszczeniach, a inni Amerykanie zakładali, że zostali zarażeni wirusem, gdyby poszli na jakiekolwiek obchody Święta Dziękczynienia.

W nowym raporcie grupy zadaniowej stwierdzono, że ryzyko COVID-19 dla wszystkich Amerykanów jest na historycznie wysokim poziomie. ABC News otrzymało odprawę, która była przeznaczona dla gubernatorów i datowana na 29 listopada.

Grupa zadaniowa zaleca, aby wszyscy w wieku powyżej 65 lat lub z poważnymi schorzeniami „nie wchodzili do żadnych wewnętrznych przestrzeni publicznych, w których nikt nie jest zdemaskowany”, a wszyscy Amerykanie poniżej 40 roku życia powinni „zakładać, że zostałeś zarażony”, jeśli Święto Dziękczynienia dotyczyło kogoś spoza najbliższej rodziny.

„Jesteś niebezpieczny dla innych i musisz odizolować się od osób o podwyższonym ryzyku wystąpienia ciężkiej choroby i natychmiast poddać się testom”,

„Znajdujemy się w bardzo niebezpiecznym miejscu ze względu na obecną, wyjątkowo wysoką wartość wyjściową COVID i ograniczoną pojemność szpitala; kolejny wzrost po Święcie Dziękczynienia zagrozi opiece nad pacjentami z COVID, a także ogólnej opiece medycznej”.

READ  Rakieta SpaceX Falcon 9 przygotowana do trzeciej próby startu Starlink [webcast]

Raport zauważa, że ​​Karolina Północna znajduje się w czerwonej strefie przypadków COVID-19, co oznacza, że ​​na 100 000 mieszkańców przypada 101 nowych przypadków. NC znajduje się w żółtej strefie dla pozytywności testu, co wskazuje na współczynnik między 5,0% a 7,9%. Hrabstwo Mecklenburg, Wake County i Guilford County odnotowały największą liczbę przypadków w ciągu ostatnich trzech tygodni. Okręgi te stanowią 23,3% nowych przypadków w Karolinie Północnej.

Prawie wszystkie hrabstwa (86%) w Północnej Karolinie mają umiarkowany lub wysoki poziom transmisji w społeczności.

Raport może być przeczytaj tutaj w całości.

ŚRODA PORANNA HISTORIE

Ponieważ hrabstwo Wake wciąż dodaje witryny testujące COVID-19, aby nadążyć za popytem, ​​gubernator Karoliny Północnej Roy Cooper powiedział, że stan przygotowuje się do dystrybucji szczepionki na koronawirusa.

Profesor UNC i była dyrektor ds. Zdrowia hrabstwa Wake, dr Leah Devlin, powiedziała, że ​​celem jest 75% mieszkańców Północnej Karoliny ma zostać zaszczepiony do lata 2021 r. Dr Devlin jest jednym z trzech współprzewodniczących Komitet NC Institute of Medicine ds. Szczepionek COVID-19.

Mówią giganci farmaceutyczni Pfizer i BioNTech dostali pozwolenie Środa w sprawie użycia szczepionki COVID-19 w nagłych wypadkach w Wielkiej Brytanii. Posunięcie to uczyniłoby Wielką Brytanię jednym z pierwszych krajów, które rozpoczęłyby szczepienia swojej populacji.

Republikański przedstawiciel USA, Ted Budd z Północnej Karoliny, twierdzi, że ma pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 i wyzdrowieje w domu. Budd powiedział w wiadomości wideo opublikowanej we wtorek w mediach społecznościowych, że ma „bardzo łagodne objawy” i będzie pracować zdalnie ze swojej rodzinnej farmy z personelem w dystrykcie i Waszyngtonie.

We wtorek stan przekroczył 2000 hospitalizacji z powodu COVID-19 i zgłosił około 10,2% pozytywnych wyników testów. Nowe dane zostaną opublikowane około południa w środę.

WTOREK

17:10
Urzędnicy służby zdrowia hrabstwa Wake zgłosili dwie epidemie COVID-19 o godz

Wake County Public Health potwierdziło wybuchy COVID-19 w Avendelle on Lazy River Assisted Living, zlokalizowanym pod adresem 2268 Lazy River Drive, Raleigh i BellaRose Nursing and Rehab, zlokalizowanym pod adresem 200 BellaRose Lake Way, Garner.

To już druga epidemia w BellaRose.

READ  Zobacz katastrofalne zawalenie Obserwatorium Arecibo zarejestrowane przez wiele kamer

15:30
Na swojej wtorkowej konferencji prasowej gubernator Cooper podał więcej szczegółów na temat planu dystrybucji przewidywanej szczepionki COVID-19.

Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

15:00
Gubernator Roy Cooper zorganizował konferencję prasową, aby wezwać mieszkańców Północnej Karoliny do kontynuowania działań niezbędnych do ograniczenia rozprzestrzeniania się przypadków COVID-19.

„Musimy nadal robić to, o czym wiemy, że działa” – powiedział Cooper na swojej nowej konferencji.

ZOBACZ JEGO OTWARCIE:

Gubernator wyraził również nadzieję, że powstają szczepionki i powiedział, że będą one bezpłatne dla mieszkańców.

Cooper powiedział, że szpitale i oddziały medyczne jako pierwsze będą miały dostęp do szczepionek i będą je podawać.

„Kiedy nadejdzie moja kolej na szczepionkę, będę gotowy zakasać rękawy” – powiedział Cooper.

12:10
Ponad 2000 osób w Karolinie Północnej jest hospitalizowanych z powodu COVID-19 po raz pierwszy od czasu ogłoszenia pandemii wirusa w marcu.

Przy 97% szpitali zgłaszających się do stanu, z powodu COVID-19 w szpitalu przebywa 2033 pacjentów. We wtorkowym raporcie stan osiągnął kolejny punkt odniesienia, ponieważ dzienna dodatnia stopa procentowa osiągnęła 10,2%.

W ubiegłym tygodniu dzienna dodatnia stopa procentowa wynosiła średnio około 7,4%. Cel państwa, który osiągnęło wcześniej w czasie pandemii, to 5%.

Zgłoszono 2883 nowych przypadków i 23 zgony więcej.

Aby uzyskać pełne informacje, zapoznaj się z stanowym COVID-19 deska rozdzielcza.

Gubernator Roy Cooper ma mówić o 15:00 o tych zaktualizowanych numerach i ich znaczeniu dla środków bezpieczeństwa w stanie.
Spojrzenie wstecz na listopad pokazuje, że stan odnotował 82% wzrost liczby pozytywnych przypadków COVID-19. Oznacza to jedynie 30% wzrost liczby ukończonych testów.

Procentowy wskaźnik dodatni rozpoczął miesiąc od około 6%.

W listopadzie odnotowano 87 820 nowych pozytywnych przypadków COVID-19; wykonano 1,2 miliona testów.

Liczba ofiar śmiertelnych wzrosła o 20%, przy czym w listopadzie na wirusa zmarło łącznie 878 mieszkańców Północnej Karoliny.

11:30
Nauczyciel w hrabstwie Cumberland umarł z powikłań COVID-19.

Kurator hrabstwa Cumberland, dr Marvin Connelly, potwierdził śmierć nauczyciela we wtorek rano, przekazując kondolencje w imieniu szkolnictwa.

„Jesteśmy zasmuceni niedawną śmiercią jednego z naszych nauczycieli z powodu komplikacji związanych z COVID-19” – powiedział dr Connelly. „Nasze myśli i modlitwy dotyczą rodziny pracownika, jego bliskich i społeczności szkolnej. Ponieważ pracownik pracował zdalnie, nie miało to wpływu na innych pracowników. Ze względu na przepisy dotyczące poufności nie możemy obecnie udostępniać dodatkowych informacji”.

READ  Booster Electron firmy Rocket Lab wraca do lotu wraz z wystrzeleniem satelity obserwującego Ziemię

WTOREK PORANEK HISTORIE

Gubernator Roy Cooper przedstawi ważne informacje na temat reakcji stanu na pandemię koronawirusa dzisiaj o 15:00. Aktualizacja pojawiła się po poniedziałkowym raporcie Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Północnej Karoliny, który wykazał, że ponad 1966 pacjentów przebywa w szpitalach z powodu COVID-19 – najwyższa kiedykolwiek zgłoszona liczba

Liczba ta obejmuje 96% raportów szpitali, co oznacza, że ​​prawdopodobnie jest jeszcze kilku pacjentów z COVID-19, których nie uwzględniono.

Poniedziałkowe wskaźniki COVID-19 również wykazały wzrost odsetka testów, które dały wynik pozytywny. Dzienna stawka w wysokości 9,5% pojawiła się po tygodniu, która wynosiła średnio około 7,4% i jest znacznie powyżej celu stanu, jakim jest 5%.

Możesz obejrzeć briefing Gov. Coopera na abc11.com i stronie ABC11 na Facebooku.

Wake County otwiera nowa strona testowa COVID-19 we wtorek. Miejsce to znajduje się pod adresem 5809 Departure Drive w Raleigh, niedaleko Triangle Town Centre. Testy są dostępne od wtorku do soboty od 9:00 do 16:00 w tym tygodniu. Nie musisz się rejestrować, aby otrzymać test.

Charlotte Hornets nie pozwoli fanom uczestniczyć w meczach domowych na początku sezonu 2020-2021 z powodu pandemii. Zespół podał w poniedziałek, że podjął decyzję po konsultacji z przedstawicielami władz stanowych i lokalnych. Będzie kontynuować prace nad planem, który pozwoli fanom bezpiecznie wrócić do Spectrum Center jeszcze w tym sezonie.

Program koszykówki mężczyzn Wake Forest wstrzymuje działania zespołu na resztę tego tygodnia i nie zagra w Troy w środę z powodu ostatnich testów COVID-19 i śledzenia kontaktów.

Prawa autorskie © 2020 ABC11-WTVD-TV / DT. Wszelkie prawa zastrzeżone – The Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *