Connect with us

Nauka

10 najlepszych organizacji Business Analytics do pracy w 2022 r.

Published

on

Planujesz rozpocząć karierę jako analityk biznesowy? Sprawdź te 10 najlepszych organizacji zajmujących się analizą biznesową.

W ciągu najbliższych czterech miesięcy rozpocznie się nowy rok. Wszyscy będą robić plany związane z edukacją, pracą i nie tylko. W ciągu ostatniej dekady cyfryzacja i dane napędzały zmiany we wszystkich branżach. Od sposobu, w jaki organizacje podejmują decyzje i planują procesy, po sposób ich pracy, wszystko się zmieniło. Aby podejmować świadome i inteligentne decyzje, niezbędna jest wiedza na temat generowania danych przez systemy cyfrowe. Aby uzyskać najlepsze wyniki, osoba musi dokładnie porównać wydajność i trendy w różnych scenariuszach. Obecnie wiele firm korzysta z big data i data science w celu poprawy wydajności, zwiększenia zasięgu rynkowego, zwiększenia sprzedaży oraz wprowadzenia nowych procesów i rozwiązań. Ta zmiana tworzy przestrzeń dla organizacji zajmujących się analizą biznesową, aby zwiększyć i zapewnić rozwiązania Business Analytics i Business Intelligence. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na specjalistów ds. analityki biznesowej i analityki danych.

Oto 10 najlepszych organizacji zajmujących się analizą biznesową, dla których warto pracować w 2022 r.

Analiza Sigma

Mu Sigma to jedna z najbardziej renomowanych organizacji zajmujących się nauką o podejmowaniu decyzji i analizą biznesową, która pomaga firmom w podejmowaniu inteligentnych decyzji dzięki najlepszym rozwiązaniom Mu Sigma do dokładnej analizy danych. MuSigma jest dobrze znana z dostarczania rozwiązań międzybranżowych, między innymi analiz eksperckich na żądanie, analiz marketingowych, planowania i optymalizacji sieci oraz analizy ryzyka. Jeśli planujesz rozpocząć karierę jako analityk biznesowy, Mu Sigma może być Twoim miejscem.

Analiza fraktalna

Dwie dekady temu powstała firma Fractal, a obecnie firma prowadzi działalność w San Francisco, Nowym Jorku, Londynie, Singapurze, Dubaju, Bombaju i New Delhi. Fractal stworzył ponad 40 specjalistycznych i niszowych usług do zastosowań w różnych sektorach, takich jak hotelarstwo, opieka zdrowotna, handel detaliczny, BFSI i technologia. Wsparte zaawansowaną analizą rozwiązania firmy pomagają podejmować mądrzejsze, szybsze, bardziej kreatywne i trafniejsze decyzje.

READ  Dlaczego spada zapotrzebowanie na szczepionkę COVID-19: pytania i odpowiedzi dr Greg Poland

mantan

Analityka biznesowa firmy Manthan ma na celu dostosowanie technologii i doświadczeń klientów. Firmy szturmem podbiły świat handlu detalicznego. Od restauracji, przez modę i odzież, e-commerce po sklepy spożywcze i spożywcze oraz sklepy ogólnospożywcze, Manthan dostarcza rozwiązania decyzyjne oparte na big data i sztucznej inteligencji dla każdej branży.

utajona wizja

Latent View to organizacja zajmująca się analizą biznesową z siedzibą w New Jersey, a jej filie w Indiach znajdują się w Bombaju i Chennai. W Latent View istnieją nieskończone możliwości badań i rozwoju, a centrum badawczo-rozwojowe nazywa się IdeaLabs. Jest to siła napędowa rozwiązań Big Data i analiz predykcyjnych Latent View. Firma zaspokaja potrzeby takich sektorów, jak handel detaliczny, usługi finansowe i towary konsumpcyjne w opakowaniach.

Analityka tygrysa

Dla ponad pięciuset firm Tiger Analytics jest zaufanym partnerem w dziedzinie nauki o danych i inżynierii danych. Tiger Analytics znajduje się w Dolinie Krzemowej, firma ma swoje globalne centrum dostaw w Chennai. Zapewniają bogate doświadczenie w analityce klienta, nauce marketingowej oraz analizie i planowaniu operacji. Jest to jedna z najlepszych organizacji zajmujących się analizą biznesową, dla której można pracować, ponieważ płaci sporą sumę utalentowanym analitykom biznesowym.

Data bezwzględna

Absolut Data rewolucjonizuje zwykłą metodologię naukową, przyjmując podejście diagnostyczne i łącząc innowacje, złożone informacje i zaawansowaną analitykę. Your Image NAVIK ma niesamowitą ofertę produktów dla specjalistów ds. reklamy, sprzedaży i ankiet, umożliwiając im wykorzystanie mocy sztucznej inteligencji.

Konwergencja

Wykorzystując moc big data, Convergytics dostarcza rozwiązania do analityki cyfrowej, business intelligence, CRM i analizy cen. Przedsiębiorstwa, których potrzebują, to m.in. towary konsumpcyjne w opakowaniach, służba zdrowia, telekomunikacja i banki. Pomaga stowarzyszeniom dostosować się do zmieniających się scenariuszy branżowych poprzez dokonywanie znaczących, opartych na informacjach wyborów.

UST Global

UST Global dostarcza kompleksowe usługi IT, które są przedmiotem zainteresowania klientów. Jej siedziba znajduje się w Kalifornii, a miejsca pracy znajdują się w USA, Indiach, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Filipinach, Malezji, Singapurze, Polsce i Hiszpanii. Obsługuje różne firmy, w tym m.in. handel detaliczny, służbę zdrowia, BFSI, media i technologie, telekomunikację, transport i logistykę.

READ  Głęboko pod pełnym morzem naukowcy znajdują bogate oazy koralowe | Nauka

Doradztwo Kartezjańskie

Firma Cartesian Consulting została założona w 2009 roku w Indiach. Dziś ma miejsca pracy w Indiach, Singapurze i Ameryce Północnej, z szybko rozwijającą się grupą 150 przedstawicieli pracujących dla ponad 50 marek w 10 krajach. W ciągu dekady Cartesian Consulting stała się zaufaną marką na całym świecie. To, co odróżnia Cartesian Consulting od innych organizacji zajmujących się analityką biznesową, to umiejętność szybkiego zastosowania zaawansowanej analityki w środowisku biznesowym i wywierania na nie wpływu.

BRIDGEi2i

BRIDGEi2i jest dobrze znany z osiągania wyników transformacji cyfrowej. Łączą one inżynierię danych, zaawansowaną analitykę, rozwiązania sztucznej inteligencji i umiejętności doradcze w celu przekazywania kontrolowanych przez sztuczną inteligencję odpowiedzi egzaminacyjnych, adekwatnych do doświadczenia klienta i wykonalności funkcjonalnej. Sprawiają, że podróż klienta od informacji do wpływu jest prostsza, szybsza i bardziej rozsądna.

Wpływają również na nadzwyczajne systemy krytycznego myślenia, rozległą wiedzę przestrzenną i możliwości analizy danych oraz pomagają organizacjom przyspieszyć ich zmiany i budować skomputeryzowane przedsiębiorstwa na przyszłość.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *