Connect with us

Zabawa

ISLE OF WIGHT MAN EKSPORTOWANY DO USA ZE WZGLĘDU NA OPŁATY ZA PIRACTWO FILMOWE – Iceland Echo

Published

on

51-letni George Bridi z Isle of Wight został poddany ekstradycji do Stanów Zjednoczonych za piractwo telewizyjne i filmowe.

Adwokat USA z południowej dzielnicy Nowego Jorku, Audrey Strauss, potwierdziła, że ​​Bridi została we wtorek ekstradowana z Cypru do USA i pojawiła się w sądzie federalnym na Manhattanie wczoraj (w środę).

W sierpniu zeszłego roku Bridi został aresztowany na wschodniośródziemnomorskiej wyspie Cypr pod zarzutem naruszenia praw autorskich, spisku związanego z oszustwami teleinformatycznymi i zmowy w celu transportu skradzionego mienia między państwami. Zarzuty dotyczą międzynarodowej szajki pirackiej o nazwie Sparks, która rzekomo nielegalnie rozpowszechniała filmy i programy telewizyjne przez Internet na całym świecie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Mówi się, że rzekome piractwo spowodowało dziesiątki milionów dolarów strat dla wytwórni filmowych.

Adwokat Audrey Strauss powiedział:

„Jak twierdził, George Bridi był członkiem międzynarodowego kręgu piractwa wideo, który omijał ochronę praw autorskich prawie wszystkich filmów i programów telewizyjnych wydawanych przez duże studia produkcyjne i rozpowszechniał je na całym świecie za pośrednictwem Internetu. Dzięki wsparciu naszych partnerów z organów ścigania pierścień piractwa został wysadzony i Bridi jest teraz w areszcie w USA ”.

Bridi nie przyznał się do winy we wszystkich 3 zarzutach przeciwko niemu i pojawi się ponownie w sądzie w późniejszym terminie. Grozi mu do 30 lat więzienia.

Współoskarżony Jonatan Correa wcześniej przyznał się do spisku mającego na celu popełnienie naruszeń praw autorskich i został skazany w maju na 3 lata i 3 miesiące nadzorowanego zwolnienia, przy czym pierwsze 3 miesiące spędził w areszcie społecznym. Inny współoskarżony, Umar Ahmad, obywatel Norwegii, pozostaje na wolności.

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

W spotkaniu uczestniczyły organy ścigania z Kanady, Cypru, Czech, Danii, Francji, Niemiec, Włoch, Republiki Korei, Łotwy, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. dochodzenie .

READ  „Twoja twarz wygląda znajomo”: niesamowite metamorfozy w odcinku świątecznym
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *