Connect with us

Nauka

10 audiobooków science fiction / fantasy do posłuchania w kwietniu 2021 r

Published

on

Wesołego kwietnia! W tym miesiącu jest tak wiele wspaniałych audiobooków do posłuchania. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem baśniowych opowieści, epickich misji czy kosmicznych oper, każdy znajdzie coś dla siebie. Więc zamknij oczy i pozwól tym audiobookom przenieść się do innego świata.

Możesz kup audiobooki tutaj.

  • ZWYCIĘSTWA WIĘKSZE NIŻ ŚMIERĆ Charliego Jane Andersa | przeczytane przez Hynden Walch

Posłuchaj fragmentu:

Zapnij pas bezpieczeństwa do Zwycięstwa większe niż śmierć audiobook, ekscytująca przygoda science fiction dla młodych ludzi autorstwa Charliego Jane Andersa, autora bestsellerów na całym świecie, czytana przez Czas przygody narrator, Hynden Walch.

Tina to nie tylko zwykła nastolatka i ukochana córka – to ukryty klon słynnego obcego bohatera, pozostawiony na Ziemi w przebraniu człowieka, aby dać wszechświatowi kolejną szansę na pokonanie strasznego zła. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem, gdy zdaje sobie sprawę, że wszyscy w galaktyce oczekują, że będzie genialnym strategiem. Na szczęście Tina jest otoczona przez zespół, któremu może zaufać, w tym jej najlepsza przyjaciółka Rachel, i nadal jest zdeterminowana, by ocalić wszystkie światy. Ale najpierw będzie musiała się ratować.

  • HELM PÓŁNOCNY by Marina Lostetter | czytane przez Shala Nyx, Verę Chok i Nicholasa Kahna

Posłuchaj fragmentu:

Legendarny seryjny morderca krąży po ulicach fantastycznego miasta Hełm północy, pierwsza imponująca powieść z nowej trylogii autorstwa uznanej autorki Mariny Lostetter.

W śmiałym i śmiertelnym ataku złodzieje ukradli artefakt o straszliwej mocy – pośmiertną maskę Louisa Charbona. Wykonany przez mistrza rzemieślnika, jest przesiąknięty duchem potwora z historii, seryjnego mordercy, który terroryzował miasto. Teraz Charbon znów jest na wolności, zabijając za grobem. Ale te morderstwa są inne niż wcześniej, nie tylko przypadkowe, ale są dziełem świadomego umysłu badającego odpowiedzi na złowrogie pytanie.

Krona Hirvath i jego koledzy Regulatorzy muszą wejść do umysłu szaleństwa i powstrzymać tego nienasyconego zabójcę, mierząc się ze straszliwymi prawdami, które pozostały po ich śladach.

  • GOLDEN SNAKE użytkownika Danielle L. Jensen | przeczytane przez Jeremy’ego Arthura, Jeanette Illidge, DeVante Johnson i Stephanie Willis
READ  Zobacz katastrofalne zawalenie Obserwatorium Arecibo zarejestrowane przez wiele kamer

Posłuchaj fragmentu:

Autor bestsellerów Danielle L. Jensen przedstawia nową, ekscytującą powieść ze świata Dark Shores.

Ich bitwy zakończyły się zwycięstwem, ale wojna dopiero się zaczęła.

W tym ekscytującym akompaniamencie Dark Shores i Dark Skies, każdy z czterech bohaterów wkracza na ścieżkę, która uratuje wszystkich, których kocha lub umieści ich wszystkich w grobach.

  • LOST IN WOOD EVER użytkownika Aiden Thomas | przeczytane przez Avi Roque

Posłuchaj fragmentu:

Kiedy dzieci zaczynają znikać w miejscowym lesie, nastolatka musi zmierzyć się ze swoimi lękami i przeszłością, przed którą nie pamięta ich ratowania w tej klimatycznej powieści YA Zagubiony w Nibylandii, autora Chłopcy z cmentarza.

Minęło pięć lat, odkąd Wendy i jej dwaj bracia zniknęli w lesie, ale kiedy dzieci z miasta zaczynają znikać, pytania dotyczące tajemniczych okoliczności ich braci wychodzą na jaw. Próbując uciec przed przeszłością, Wendy prawie przebiega na nieprzytomnego chłopca leżącego na środku drogi.

Peter, chłopiec, o którym myślała, że ​​żyje tylko swoimi opowieściami, prosi Wendy o pomoc w uratowaniu zaginionych dzieci. Ale żeby je znaleźć, Wendy musi zmierzyć się z tym, co czeka na nią w lesie.

  • THE WIDOW QUEEN by Elżbieta Cherezinska | przeczytane przez Cassandrę Campbell

Posłuchaj fragmentu:

Elżbiety Cherezińskiej Owdowiała królowa to epicka opowieść o polskiej królowej, której życie i imię do tej pory zostały w dużej mierze zapomniane.

Najbardziej odważny, nazywają to – dla większości zbyt odważne. Dla jego ojca, wielkiego księcia Polski, Świętosławia i jego dwie siostry to trzy szanse na sojusz. Trzy wesela, które pozwolą Ci zbudować imperium.

Ale Świętosława nie chce być po prostu pionkiem w knowaniach ojca; szuka własnego tronu, bez męża u boku. Bogowie mogą spełnić ich życzenie, ale korony ważą, a moc to miecz, który tnie obie strony.

  • OSTATNI ZEGAREK JS Dewesa | czytane przez Andrew Eidena i Nicola Zanzarelli

Posłuchaj fragmentu:

Przestrzeń znajdzie Gra o tron w szybkiej przygodzie science fiction JS Dewesa Ostatni zegarek, gdzie garstka żołnierzy stoi między ludzkością a zagładą.

Podział. To jest granica wszechświata. Teraz się wali – i zabiera ze sobą wszystkich i wszystko. Jedynymi, którzy mogą go powstrzymać, są Strażnicy – rekruci, wygnańcy i szumowiny żołnierzy w sądzie wojennym.

READ  Japońska podróż na asteroidę Hayabusa2 kończy się polowaniem na australijskim pustkowiu

Na Divide Adequin Rake wydaje polecenie Argusowi. Nie ma środków, nie ma łączności – nic oprócz żołnierzy, których nikt nie chciał. Jego asem w rękawie mógłby być Cavalon Mercer: geniusz, idiota i wygnany książę, który zdetonował genetyczną placówkę swojego dziadka z „powodów”. Wie, że to ostatnia szansa ludzkości.

  • PIĘKNE by Silvia Moreno-Garcia | przeczytane przez Imani Jade Powers

Posłuchaj fragmentu:

W New York Times bestsellerowy autor Gotyk meksykański przychodzi nowe nagranie audiobooka autorstwa Te ładne, rozległy romans z nutą magii.

To Bonito, najbardziej znane osoby towarzyskie Loisail, a tej wiosny Nina ma szansę dołączyć do nich. Ale Wielki Sezon dopiero się rozpoczął, a debiut Niny okazał się katastrofalnie zły. Zawsze starała się kontrolować swoją telekinezę, a przypadkowe przejawy jej mocy czynią ją celem złośliwych plotek.

Kiedy prezenter Hector Auvray przybywa do miasta, Nina jest oszołomiona. Podobnie jak ona, telekinetyczny podróżował po świecie, zdając sobie sprawę ze swoich talentów do podziwiania publiczności. Dzięki pomocy Hectora talent Niny rozkwita, podobnie jak jej miłość do niego. Ale wielkie romanse są dla bajek, a Hector ukrywa przed Niną – i przed sobą samym – prawdę, która grozi zerwaniem, zanim naprawdę się zacznie.

  • DOM NA MORZU CERULEAN autorstwa TJ Klune | przeczytane przez Daniela Henninga

Posłuchaj fragmentu:

Autor, laureat nagrody Lambda Literary Award, TJ Klune, fantastyczna współczesna fantasy

Linus Baker jest pracownikiem socjalnym książki w Departamencie Magicznej Młodzieży. Jego zadaniem jest określenie, czy sześcioro niebezpiecznych i magicznych dzieci może spowodować koniec świata.

Arthur Parnassus jest mistrzem sierocińca. Zrobiłby wszystko, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, nawet gdyby oznaczało to, że świat spłonie. A twoje sekrety wyjdą na jaw.

Dom nad Morzem Cerulskim to czarująca historia miłosna, opowiedziana po mistrzowsku, o głębokim doświadczeniu odkrycia nieprawdopodobnej rodziny w nieoczekiwanym miejscu – i uświadomienia sobie, że rodzina jest twoja.

  • NAMESAKE autorstwa Adrienne Young | czytane przez Emmę Lysy
READ  Covid „długodystansowiec” może potrzebować ponad roku, aby wyzdrowieć, mówi lekarz Mayo Clinic

Posłuchaj fragmentu:

Pełen akcji, emocji i lirycznego pisania, New York Times bestsellerowa autorka Adrienne Young powraca z Imiennik, najnowszy audiobook z urzekającej duologii Fable.

Kupiec. Wojownik. Niedobitek. Lubić Nagietek wolny statek jego ojca, Fable i jego załoga byli gotowi do rozpoczęcia od nowa. Ta wolność jest krótkotrwała, gdy staje się pionkiem w planie osławionego bandyty.

W miarę jak Fable schodzi coraz dalej w świat zdrady i oszustwa, odkrywa, że ​​tajemnice, które jej matka zabrała do grobu, zagrażają teraz ludziom, na których jej zależy. Jeśli Fable ma ich uratować, musi zaryzykować wszystko, łącznie z chłopcem, którego kocha i domem, który w końcu znalazła.

  • SPANIE W MORZU GWIAZD by Christophera Paoliniego | przeczytane przez Jennifer Hale

Posłuchaj fragmentu:

Spać w morzu gwiazd to zupełnie nowa epicka powieść autorstwa New York Times autor bestsellerów Christopher Paolini.

Audiobook czyta Jennifer Hale, której różne role obejmują Komandora Sheparda w Efekt masowy, Rosalind walczy BioShock Infinitei zawiera postscriptum przeczytane przez Christophera Paoliniego oraz dodatkową rozmowę między Paolinim i Hale.

Podczas rutynowej misji badawczej na nieskażonej planecie ksenobiolog Kira znajduje relikt kosmity. Na początku jest zaczarowana, ale euforia zamienia się w przerażenie, gdy otaczający ją pradawny pył zaczyna przenieść.

Gdy między gwiazdami wybucha wojna, Kira rozpoczyna odyseję odkryć i transformacji, która rozciąga się po całej galaktyce. Pierwszy kontakt nie jest tym, co sobie wyobrażała, a wydarzenia popychają ją do granic tego, co to znaczy być człowiekiem. Teraz Kira może być największą i ostatnią nadzieją ludzkości.

_

Kupuj audiobooki tutaj.

Chcesz więcej takich historii? Zostań subskrybentem i wspieraj witrynę!

– Mary Sue stosuje surowe zasady dotyczące komentarzy, które zabraniają obrażania osobistych osób, ale nie ograniczają się do nich każdy, mowa nienawiści i trollowanie. –

Czy masz wskazówkę, o której powinniśmy wiedzieć? [email protected]

Czy masz wskazówkę, o której powinniśmy wiedzieć? [email protected]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *