Connect with us

Zabawa

Netflix wydał 17 miliardów dolarów w 2021 roku i powraca na wszystkich głównych rynkach z wyjątkiem Brazylii i Indii | powrót do nowości produkcyjnych

Published

on

Kierownictwo Netflix planuje wydać 17 miliardów dolarów na treści w 2021 roku i spodziewa się, że w drugiej połowie roku pojawi się więcej filmów i programów telewizyjnych po opóźnieniach w produkcji z powodu pandemii.

Streamer powiedział, że wraca do produkcji na wszystkich głównych rynkach z wyjątkiem hotspotów Covid w Brazylii i Indiach.

Treści w języku lokalnym pozostają priorytetem, a firma osiągnęła doskonałość wykraczającą poza granice przywództwa Kto zabił Sarę?, meksykański serial, który wygenerował około 55 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych 28 dni i jest obecnie uważany za największy nieanglojęzyczny tytuł Netflix w Stanach Zjednoczonych. Sezon 2 rozpocznie się 19 maja.

Zawiera więcej funkcji Poniżej zera (Hiszpania, 47 m), W kratkę miłość (Polska, 31 m) i Zamiatacz pokoju (Korea Południowa 26 m).

język francuski łubin Omar Sy był najpopularniejszym nowym tytułem w pierwszym kwartale, ponieważ 76 milionów gospodarstw domowych na całym świecie obejrzało go w ciągu pierwszych 28 dni. Drugi sezon powinien wylądować w drugim kwartale.

Netflix ogłosił wyniki za pierwszy kwartał we wtorek (20 kwietnia), ogłaszając, że liczba płatnych subskrypcji strumieniowych wzrosła o 3,98 miliona na całym świecie po wzroście o 13,6% rok do roku do 207, 64 miliony wzrosły.

Zysk był niższy od prognozy firmy dotyczącej wzrostu liczby członków o sześć milionów, a kierownictwo stwierdziło, że wynika to z mniejszej liczby nowych treści w pierwszej połowie 2021 r. Ze względu na spowolnienie produkcji w zeszłym roku.

Liczba członków wzrosła o 15,8 miliona w pierwszym kwartale ubiegłego roku, a firma wcześniej potwierdziła, że ​​wzrost był spowodowany wybuchem pandemii, która zmusza klientów do pozostania w domu.

Jednak sprzedaż przekroczyła prognozy analityków z Wall Street, zwiększając się o 24,2% rok do roku do 7,163 miliarda dolarów.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *