Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub
Nie-boskie narracje, czyli rozmowy z pisarzami

Nie-boskie narracje, czyli rozmowy z pisarzami

Humanmag

Teatru Polskiego w Poznaniu 18 października zaprasza na pierwsze w tym sezonie spotkanie z cyklu: Nie-boskie narracje. O lęku i gniewie rozmowy z pisarzami.

Redakcja Humanmag.pl
17 października 2016

  • Skomentuj

W sezonie 2015/2016 poznański Teatr Polski rozpoczął cykl spotkań zatytułowany Boskie narracje. O wierze, religii i bogach rozmowy z pisarzami, które prowadził prof. Przemysław Czapliński. W jego ramach można było wysłuchać m.in. rozmów z Olgą Tokarczuk, Michałem Witkowskim, Ignacym Karpowiczem, Piotrem Nesterowiczem, Andrzejem Sosnowskim, Stefanem Chwinem. W nowym sezonie 2016/2017 Teatr zaprasza na kolejne spotkania zatytułowane Nie-boskie narracje. O lęku i gniewie rozmowy z pisarzami. Cykl otworzy rozmowa prof. Przemysława Czaplińskiego z Marcinem Kąckim.

Marcin Kącki to dziennikarz „Gazety Wyborczej”, reporter „Dużego Formatu”. Zajmuje się dzienni-karstwem śledczym, społecznym i historycznym. Autor książek: „Lepperiada” i „Maestro. Historia milczenia”. W 2016 roku nominowany był do Nagrody Literackiej Nike za książkę „Białystok. Biała siła, czarna pamięć”.

Bilety w cenie 5 zł dostępne w kasie Teatru.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się