Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Zwiniarz, Iława. Ciała pary zostały znalezione przez lekarzy w jeziorze

Published

on

Zawiadomił policję, ponieważ nie mógł skontaktować się z sąsiadami. Okazało się, że w garażu nie ma łodzi wiosłowej. Wyszukiwanie rozpoczęło się. Twój koniec jest tragiczny. Na jeziorze Zwiniarz (woj. Warmińsko-mazurskie) odnaleziono łódź i ciała dwóch zaginionych osób. Trwają wyjaśnienia okoliczności śmierci małżeństwa lekarzy z Iławy.

Lekarze z Iławy zostali poinformowani o zniknięciu małżeństwa od sąsiadki. Warto zatrzymać się na wakacyjnym obiekcie niedaleko Lubawy. Sąsiad, który opiekował się swoim majątkiem w Iławie, obawiał się, że nie może się z nimi skontaktować. W garażu nie było łodzi wiosłowej.

Aspirantka Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie zapowiedziała, że ​​Iława w sobotę będzie szukała małżeństwa pod Lubawą. Na Zwiniarzsee znaleziono łódź, a w wodzie ciała mężczyzny i kobiety. Jeden jest tuż nad brzegiem, drugi trochę dalej. Nadal nie wiadomo, co wydarzyło się na wodzie, co tragicznie zakończyło to wydarzenie.

Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności tej tragedii. Ciała zostały poddane sekcji zwłok w celu ustalenia bezpośredniej przyczyny śmierci.

OBEJRZYJ TVN24 W INTERNECIE >>>

Prawdopodobnie utonęli małżonkowie Iławy (Warmia i Mazury). Według relacji rodzinnych 67-latkowie mówili, że łowią z łodzi – poinformowała policja w Iławie

Para to znany i ceniony lekarz z Iławy. Mieszkańców Iławy porusza śmierć.

Główne źródło zdjęć: mapy Google

READ  Czwartek 8:43: Irak ewakuuje migrantów utkniętych na granicy białorusko-polskiej | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.