Connect with us

technologia

Zwiastun rozgrywki z DLC Elden Ring zostanie potwierdzony 21 lutego

Published

on

Zwiastun rozgrywki z DLC Elden Ring zostanie potwierdzony 21 lutego

Nasze pierwsze spojrzenie na Elden Ring: Shadow of the Erdtree pojawi się jutro rano w formie zwiastuna, ogłosiły FromSoftware i Bandai Namco.

Gra jest oficjalna Konto X/Twitter ujawniło tę wiadomość w poście w mediach społecznościowych obiecał pierwsze spojrzenie na długo oczekiwane DLC o 7:00 czasu PST / 10:00 czasu EST. Twórcy nie powiedzieli jednak, co dokładnie pokaże opis filmu obiecuje co najmniej trzyminutowy zwiastun.

Dodatek Shadow of the Erdtree do Elden Ring został ogłoszony około rok temu i obiecuje poszerzyć i tak już ogromny świat RPG akcji FromSoftware. Jednak jedyne oficjalne informacje, jakie otrzymaliśmy od tego czasu, to nieco złowieszcze grafiki koncepcyjne. Twórca Dark Souls ogłosił w listopadzie 2023 r., że prace nad nową zawartością przebiegają „płynnie”, podczas gdy gracze nadal cierpliwie czekają. Jednak jutrzejszy zwiastun zaoferuje nam najbardziej wszechstronne spojrzenie na nową przygodę.

Oprócz wiadomości ze zwiastuna Billbil-kun, który ma udokumentowane doświadczenie w znajdowaniu przyszłych ogłoszeń na podstawie ofert online, zauważył to Gra roku Elden Ring i edycje kolekcjonerskie zaplanowano na 21 czerwca i spekulowano, że mogą one zbiegać się z datą premiery DLC.

Tak czy inaczej, jutro będzie pracowity dzień dla fanów gier. Tuż przed tym, jak przyjrzymy się Elden Ring: Shadow of the Erdtree, Nintendo zaprezentuje nowy Direct skupiony na niektórych swoich partnerach i grach, które planują wydać w 2024 roku. Tymczasem DLC FromSoftware nie ma jeszcze daty premiery. miejmy jednak nadzieję, że jutro poznamy konkretny harmonogram.

READ  Sygnał, liczba pobrań telegramów wzrasta po aktualizacji polityki danych WhatsApp

Elden Ring ukazał się 25 lutego 2022 roku, co oznacza, że ​​zbliża się jego dwuletnia rocznica. W naszej recenzji 10/10 powiedzieliśmy: „Elden Ring to ogromna ewolucja tego, co FromSoftware rozpoczęło serią Souls, przenosząc nieubłaganie wymagającą walkę do niesamowitego otwartego świata, który daje nam swobodę wyznaczania własnej ścieżki”.

Więcej informacji na temat Elden Ring można znaleźć w niedawno ogłoszonym mobilnym spin-offie projektu. Gdy FromSoftware zakończy prace nad DLC, zawsze istnieje szansa, że ​​będziemy mieli jeszcze więcej do zaoferowania z tego świata.

Michael Cripe jest freelancerem w IGN. Zaczął pisać w branży w 2017 roku i jest najbardziej znany ze swojej pracy w mediach, takich jak The Pitch, The Escapist, OnlySP i Gameranx.

Koniecznie śledź go na Twitterze @MikeCripe.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *