Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Kolejne Block Expo powraca do Polski

Published

on

Kolejne Block Expo powraca do Polski

Next Block Expo, europejski festiwal Blockchain, przygotowuje się do powrotu do Warszawy w dniach 15 i 16 maja 2024 r. Wydarzenie będzie częścią Crypto Week, podczas którego stolica Polski stanie się epicentrum kryptowalutowych innowacji w Europie.

Organizatorzy chętnie zaprezentują rosnący potencjał Polski jako kolejnego dużego centrum kryptowalut. Polska, dzięki reputacji wysoko wykwalifikowanych deweloperów, cieszy się zainteresowaniem znanych marek, które otwierają w kraju swoje centra. Istnieje wiele aktywnych projektów i społeczności, które przez cały tydzień organizują wydarzenia poboczne, które uzupełniają wydarzenie główne, Next Block Expo Warsaw 2024.

Czwarta edycja, odbywająca się w Multikinie Złote Tarasy, gromadzi przez dwa dni ponad 2000 pasjonatów branży, ponad 140 wybitnych prelegentów oraz ponad 30 najnowocześniejszych marek i projektów Web3, aby przez dwa dni poznawać najnowsze trendy i prognozy w świecie Blockchain – Przestrzeń.

Premiera filmu

Wydarzenie odbywa się w kinie. Dlatego już pierwszego dnia uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć film edukacyjny ukazujący siłę Bitcoina. Ten specjalny pokaz ma uczcić nadchodzący halving zaplanowany na maj 2024 roku

Różnorodne atrakcje programu
Wraz z rozwojem branży Next Block Expo umacnia swoją pozycję centrum innowacji, skupiającego pionierów i innowatorów w przestrzeni Web3.

NBX Warsaw 2024 oferuje kompleksowy program prezentacji i przemówień, uzupełniony ekscytującymi dyskusjami i warsztatami. Uczestnicy mogą spodziewać się szczegółowych dyskusji na różne tematy, w tym DeFi, Metaverse, NFT, gry, prywatność, skalowanie, giełdy, kapitał wysokiego ryzyka, pozyskiwanie funduszy, kwestie prawne/podatkowe, płatności, bezpieczeństwo i marketing.

Możliwości networkingu

NBX oferuje niezrównane możliwości nawiązywania kontaktów i tworzy platformę bezpośredniej wymiany z liderami branży, potencjalnymi partnerami i pracownikami. Wszyscy uczestnicy otrzymują wyłączny dostęp do aplikacji NBX, dzięki której mogą rozmawiać i planować spotkania indywidualne w dedykowanej strefie networkingowej.

READ  Niemcy zatwierdzają wniosek Polski o wysłanie samolotów MiG-29 na Ukrainę | Wiadomości o wojnie między Rosją a Ukrainą

Wyróżnienie za wybitne osiągnięcia: Nagrody w 8 kategoriach
Wydarzenie obejmuje ceremonię wręczenia nagród NBX. Niezwykłe projekty i innowacyjne koncepcje z obszaru Web3 nagradzane są w 8 różnych kategoriach.

Aby uzyskać więcej informacji, zadać pytania prasowe lub zarezerwować miejsce na następne wydarzenie, odwiedź stronę https://nextblockexpo.com.

O wystawie Next Block
Next Block Expo (NBX) – Europejski Festiwal Blockchain jest jednym z największych europejskich wydarzeń Web3 i odbywa się w sercu europejskich centrów Web3 w Berlinie i Warszawie. NBX skupia pod jednym dachem unikalną mieszankę ekspertów, konstruktorów, inwestorów, handlowców i organów regulacyjnych, promując niezrównane możliwości tworzenia sieci dzięki technologii.

Kontakt prasowy:
[email protected]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *