Connect with us

Świat

Żona uwięzionego kanadyjskiego pastora mówi: „To nie jest kraj, w którym dorastałem”.

Published

on

Pastor James Coates został aresztowany Kanada za trzymanie jednego kościół Usługa przeciwko Koronawirus Przepisy i jego żona Erin Coates wypowiadają się teraz przeciwko niesprawiedliwościom kraju, który je podniósł.

„To zdecydowanie nie jest naród, w którym dorastałam” – powiedziała.Tucker Carlson dziś wieczorem„Czwartek.” Myślę, że przez jakiś czas nasze wolności powoli były nam odbierane i tak powoli z biegiem czasu, że nawet nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy ”.

Coates powiedziała, że ​​jej mąż, pastor, który „oddał swoje życie, by poświęcić się i kochać” innych ludzi za kratkami, nikogo nie szokuje, co pokazuje, jak bardzo Kanadyjczycy są znieczuleni na ich rozebraną wolność.

KAPŁAN MINNESOTA SPRZEDA KOLEKCJĘ KART DO BASEBALL NA FUNDUSZ DLA SZKÓŁ KATOLICKICH

„Jesteśmy teraz na niebezpiecznej drodze” – powiedziała. „I myślę, że ponieważ gotujemy w garnku tak długo, że ludzie tak naprawdę nie widzą niebezpieczeństwa, przed którym stoimy jako naród”.

Kiedy urzędnicy na arenie międzynarodowej wybierają, kto będzie ścigany za nieposłuszeństwo rozkazom pandemii, żona pastora uważa, że ​​jej mąż został wyróżniony przez „wroga”, który jest przeciwny wierze chrześcijańskiej.

„Tak, mamy absolutnego, prawdziwego wroga, a on używa ludzi do atakowania sług Bożych” – powiedziała. „Wiemy to z Pisma Świętego; wiemy to z historii kościoła. I dlatego naprawdę wierzę, że są celem ataków w naszym kraju”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Jamesowi Coatesowi odmówiono zwolnienia za kaucją, ale ma on zostać zwolniony w najbliższej przyszłości, ponieważ co najmniej jeden zarzut jest nadal w toku. Jego żona powiedziała, że ​​w więzieniu było mu ciężko.

„Nie jest w stanie opiekować się ludźmi, których kocha, nie może rzucić wyzwania swojemu umysłowi, nie może służyć tak, jak kocha służyć ludziom” – powiedziała. „To dla niego trudne.”

READ  Biden ostrzega, że ​​USA zareagują na działania Iranu, w tym ataki dronów

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *