Connect with us

Zabawa

Netflix wdraża nowy test bezpieczeństwa konta. Orientacja studencka Bobcat jest przeprowadzana osobiście z kilkoma korektami

Published

on

Dzisiaj jest piątek, 12 marca 2021 r. Oto, co musisz wiedzieć:

Dzień dobry,

Kiedyś udostępnianie haseł do platform streamingowych było dobre i przyjemne. Jednak ponieważ użytkownicy zapominają, kto ma jakie hasło, może być trudno upewnić się, że Twoje konto jest prawdziwe i tylko Twoje. Netflix, ogólnoświatowa usługa przesyłania strumieniowego telewizji, filmów i filmów krótkometrażowych, ma na celu rozwiązanie tego problemu za pomocą dogłębnego systemu weryfikacji.

Test jest zaprojektowany jak każdy inny system kodów weryfikacyjnych, ale wymaga od użytkownika dostępu do zarejestrowanego adresu e-mail w celu podania kodu. Jeśli wymagany kod weryfikacyjny nie zostanie wprowadzony w wyznaczonym czasie, użytkownik nie będzie mógł przesyłać strumieniowo treści i zostanie skierowany do utworzenia własnego konta.

Obecnie test dotyczy tylko niewielkiej liczby użytkowników, którzy bezpośrednio korzystają z aplikacji Netflix TV, a nie wszystkich użytkowników tej usługi na całym świecie. Usługa przesyłania strumieniowego miała w zeszłym miesiącu 200 milionów użytkowników, ale udostępnianie haseł rośnie wraz ze wzrostem liczby użytkowników, w tym stron, które mogą nie być mile widziane na koncie.

Jeśli test byłby dostępny dla dużej liczby osób, obecne plany transmisji strumieniowej mogą wymagać dostosowania do rodzin w nietypowych orientacjach, aby uniemożliwić im zamieszkanie pod jednym dachem. Platforma wykazała zainteresowanie zapobieganiem przekazywaniu haseł, ale aktywnie szukała sposobów egzekwowania tego środka.

Wiadomości z Poczta::

Orientacja uczniów Bobcat powraca osobiście, ale grupy wyglądają zupełnie inaczej. ((Poczta)

„Forever OHIO” został uruchomiony w 2021 roku dla studentów i absolwentów. Oto dzień z życia absolwentów OHIO. ((Poczta)

Wystawy sztuki OU Reach i Legacy współpracują ze sobą, aby podkreślić sztukę cyfrową w społeczności Aten. ((Poczta)

Ateny pogoda

Słońce pojawiło się i zniknęło. Dzisiejsze maksimum to 63 stopnie, zachmurzone niebo i prawdopodobieństwo opadów deszczu. ((Dzięki uprzejmości Scalia Lab)

READ  Nikt nie spodziewał się takich scen w „Love Island. The island of love”! Ale emocje!

Możesz także chcieć wiedzieć …

W Polsce istnieją strefy „wolne od LGBT”, cała UE jest teraz „strefą wolności LGBTQI”. ((BBC)

Łazik Perseverance niszczy kamienie na Marsie i poszerza naszą wiedzę. ((CNN)

Królewski wywiad z Oprah wstrząsnął monarchią i odkurzył odwieczne kłopoty brytyjskiej monarchii. ((TERAZ)

@ JackHiltner

[email protected]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *