Connect with us

Zabawa

Zmęczona Anna Lewandowska pamięta lata, kiedy walczyła z KOMPLEKSAMI w Podkowie Leśnej

Published

on

Choć była polskim mistrzem karate, ks. Annie Lewandowska Zrobiło się naprawdę głośno w dniu, w którym jej panieńskie nazwisko ustąpiło miejsca mężowi. Od dnia ślubu z Robert LewandowskiW czerwcu 2013 roku kariera Anny zaczęła nabierać tempa. Dziś Lewa jest jedną z najsilniejszych „marek” w show biznesie. Żona piłkarza, która zatrudnia personel, prowadzi kilka firm, które koncentrują się na zdrowym dopasowaniu.

32 letni Lewandowskiej Największy potencjał gromadzi wokół siebie Media społecznościowe. Garnitur dresowy regularnie umieszcza na nich swoje Myśli i refleksje o szczęśliwym, spełnionym życiu, które jak mantra podkreśla, że ​​jesteśmy w dużej mierze odpowiedzialni za to, co otrzymujemy od losu.

Lewandowska pokazała twarz Klary

W swoim ostatnim poście na Instagramie żona Lewandowskiego wspominała czas, kiedy brakowało jej dużej pewności siebie.

Dobrze pamiętam czas, kiedy J.Jako nastolatek mieszkałem w Podkowie Leśnej. Rozkojarzona Ania borykała się z takimi samymi wątpliwościami i kompleksami jak każda dziewczyna – pisze Lewa, a następnie kontynuuje szkicowanie historii swojego życia:

bCYvmOKB

Kiedy dojrzewałem, nabrałem pewności siebie, zdałem sobie z tego sprawę Z małej miejskiej dziewczyny wyrosłam na kobietę, która wie, czego chce. Po prostu lubi i docenia, kim jest! – Anna jest szczęśliwa.

Lewandowska, która ma ambicje pomagać innym kobietom osiągnąć wyższy poziom samoakceptacji, trafnie opisuje proces budowania silnego „ja”.

Wymieniłem moje mocne strony, a następnie głośno przeczytałem listę. W chwilach wątpliwości, powracających wątpliwości, spoglądam wstecz na swoje notatki Lewa opisuje przywrócenie pewności siebie.

Czy zamierzasz skorzystać z ich rady?

bCYvmOKC
bCYvmOKD
bCYvmOKW

READ  Transmisja na żywo, harmonogram, skład - termin
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.