Connect with us

Nauka

Więcej operacji w pomieszczeniach jest dozwolone, ponieważ hrabstwo San Luis Obispo przechodzi na niższy poziom COVID-19

Published

on

Hrabstwo San Luis Obispo otrzymało zielone światło, aby przejść na kolejny poziom COVID-19.

Ogłoszenie we wtorek oznacza, że ​​niektóre operacje w pomieszczeniach są teraz dozwolone z modyfikacjami w miejscach takich jak restauracje, siłownie, kina i miejsca kultu.

Aby przenieść się na czerwony poziom stanu, który obniża oceny powiatów z powszechnego ryzyka do znacznego, okręg San Luis Obispo musiał przez dwa tygodnie spełniać kryteria dotyczące małych liter i wskaźnika pozytywności.

Chociaż wiadomości są mile widziane dla wielu, hrabstwo ostrzega, że ​​gwałtowny wzrost liczby przypadków COVID-19 może przywrócić hrabstwu najbardziej restrykcyjny poziom.

„Podczas gdy świętujemy ten mały sukces, musimy zachować czujność” – powiedziała specjalistka ds. Zdrowia publicznego hrabstwa San Luis Obispo, dr Penny Borenstein. „Nasz postęp zależy od każdej osoby w hrabstwie SLO. Wszyscy musimy przyczynić się do spowolnienia rozprzestrzeniania się COVID-19 w naszej społeczności ”.

Dodaje: „Operacje na świeżym powietrzu pozostają najbezpieczniejszym środowiskiem spowolnienia rozprzestrzeniania się COVID-19 i powinny być wspierane, kiedy tylko jest to możliwe… Jeśli zauważymy tutaj wzrost rozprzestrzeniania się COVID-19, wrócimy do fioletu i większość operacji w pomieszczeniach będzie zamknij ponownie bardzo szybko. ”

Ludzie nadal są zachęcani do noszenia zakryć twarzy, przestrzegania zaleceń dotyczących dystansu społecznego, unikania dużych zgromadzeń, pozostawania w domu w przypadku choroby, częstego mycia rąk i wykonywania testów na obecność COVID-19, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jakie operacje można ponownie otworzyć na czerwonym poziomie, Kliknij tutaj.

READ  Zobacz świat przez charakterystyczny obiektyw Gucci
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.