Connect with us

Nauka

Więcej operacji w pomieszczeniach jest dozwolone, ponieważ hrabstwo San Luis Obispo przechodzi na niższy poziom COVID-19

Published

on

Hrabstwo San Luis Obispo otrzymało zielone światło, aby przejść na kolejny poziom COVID-19.

Ogłoszenie we wtorek oznacza, że ​​niektóre operacje w pomieszczeniach są teraz dozwolone z modyfikacjami w miejscach takich jak restauracje, siłownie, kina i miejsca kultu.

Aby przenieść się na czerwony poziom stanu, który obniża oceny powiatów z powszechnego ryzyka do znacznego, okręg San Luis Obispo musiał przez dwa tygodnie spełniać kryteria dotyczące małych liter i wskaźnika pozytywności.

Chociaż wiadomości są mile widziane dla wielu, hrabstwo ostrzega, że ​​gwałtowny wzrost liczby przypadków COVID-19 może przywrócić hrabstwu najbardziej restrykcyjny poziom.

„Podczas gdy świętujemy ten mały sukces, musimy zachować czujność” – powiedziała specjalistka ds. Zdrowia publicznego hrabstwa San Luis Obispo, dr Penny Borenstein. „Nasz postęp zależy od każdej osoby w hrabstwie SLO. Wszyscy musimy przyczynić się do spowolnienia rozprzestrzeniania się COVID-19 w naszej społeczności ”.

Dodaje: „Operacje na świeżym powietrzu pozostają najbezpieczniejszym środowiskiem spowolnienia rozprzestrzeniania się COVID-19 i powinny być wspierane, kiedy tylko jest to możliwe… Jeśli zauważymy tutaj wzrost rozprzestrzeniania się COVID-19, wrócimy do fioletu i większość operacji w pomieszczeniach będzie zamknij ponownie bardzo szybko. ”

Ludzie nadal są zachęcani do noszenia zakryć twarzy, przestrzegania zaleceń dotyczących dystansu społecznego, unikania dużych zgromadzeń, pozostawania w domu w przypadku choroby, częstego mycia rąk i wykonywania testów na obecność COVID-19, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jakie operacje można ponownie otworzyć na czerwonym poziomie, Kliknij tutaj.

READ  Kobieta „wampir” odkryta na cmentarzu z XVII wieku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *