Connect with us

technologia

Złote gry Xbox zapowiedziane na kwiecień 2023 r

Published

on

Złote gry Xbox zapowiedziane na kwiecień 2023 r

Microsoft oficjalnie zapowiedział nową Tytuły Xbox Games with Gold na kwiecień 2023 r! Te gry można pobrać bezpłatnie dla członków Xbox Live Gold (w tym subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate).

Pamiętaj, że od października zeszłego roku firma Microsoft nie będzie już uwzględniać gier na konsolę Xbox 360 w programie Games with Gold, więc od teraz będziemy mieli ograniczony wybór tytułów.

Oto gry Xbox Games with Gold z kwietnia 2023 r. z dodatkowymi szczegółami i materiałami filmowymi dotyczącymi każdej z nich:

Xbox Series X|S / Xbox One

Out Of Space: Couch Edition (1-30 kwietnia)

„Nie ma to jak dom, zwłaszcza gdy dryfujesz w kosmosie. Wyzwanie polega na tym, że śmiertelna plaga obcych również się zakorzeniła. Będziesz potrzebował wszystkich swoich umiejętności strategicznych, aby każdy nowo wygenerowany dom statku kosmicznego tworzył zasoby i przetwarzał obcą mazię, automatyzując zadania, aby był czysty i wygodny. Graj z przyjaciółmi, aby stworzyć zrównoważone środowisko, którym wszyscy możecie się cieszyć”.

Peaky Blinders: Mózg (16 kwietnia – 15 maja)

„Trwa spisek mający na celu wyeliminowanie rodziny z interesu i od ciebie zależy, czy go odkryjesz. Przed pierwszym sezonem popularnej serii możesz sterować sześcioma kluczowymi członkami rodziny Shelby, z których każdy ma inne mocne i słabe strony. Kiedy musisz przekupić glinę, użyj Polly, ale kiedy musisz wyłamać drzwi lub rozbić kilka czaszek, przejmujesz kontrolę nad Arthurem. Wykorzystując odpowiednią osobę we właściwym czasie i unikalną mechanikę gry, aby napędzać swoje krok naprzód lub cofnięcie się Z biegiem czasu możesz być mózgiem, który synchronizuje wszystkich, aby pomóc rozwiązać zagadki”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *