Connect with us

technologia

Zintegrowana ochrona przed wirusami inwestuje w amerykańską młodzież i sztukę

Published

on

CHICAGO, 14 maja 2021 r / PRNewswire / – Akademia Muzyczna im. Paderewskiego (PaSO) obsłużyła Chicago Społeczność poprzez edukację muzyczną dla rodzin w okolicy. Ich misją jest wzmacnianie i rozwijanie naszej społeczności poprzez dostarczanie Polakom pochodzenia kulturalnego, w którym mogą aktywnie uczestniczyć i być z niego dumni. Muzyka i kultura polska są w centrum wszystkiego, co robią.

„Gwałtowny wzrost, jaki zaobserwowano ostatnio w Akademii Muzycznej PaSO, spowodował potrzebę rozbudowy o nowy budynek” – mówi Adam Kamieniak który siedzi na tablicy PaSO. „To pozwoli nam dalej służyć i zaspokajać potrzeby społeczności polsko-amerykańskiej”. W nowym budynku Akademia Muzyczna PaSO pragnie podtrzymać swoją misję wykorzystania sztuki do zaoferowania bogatego doświadczenia kulturalnego Polski. Dziś w Radiu Polskim (FM 92,7) rozpoczyna się dwudniowy radioton w ramach ciągłych starań o zwiększenie liczby potrzebnych 130 000 $ Całkowity remont nowo nabytego budynku.

Integrated Viral Protection (IVP), główny sponsor firmy PaSO dla Radiothon, jest zaangażowany w bezpieczne ponowne otwarcie Ameryki. Twój system biologicznej ochrony powietrza do wnętrz, stworzony przez Monzer Hourani, natychmiast niszczy wirusy przenoszone drogą powietrzną, w tym COVID-19 (99,999%), grypę i inne. Aby zapewnić bezpieczeństwo publiczne, IVP przekaże stacji radiowej jednostkę R1 podczas radiotonu. Jesienią, kiedy otworzy się Akademia Muzyczna PaSO, IVP przekaże darowizny w całej szkole, aby nadal zapewniać czyste powietrze wszystkim uczniom, personelowi i gościom.

IVP Monzer Hourani uznaje i wierzy w znaczenie sztuki. Od początku pandemii pan Hourani ma jednostki IVP w Uniwersytet w Houston Orkiestra na koncerty w swoim rodzinnym mieście Houston. Hourani był gościnnym dyrygentem na wielu z tych koncertów, ostatnio na Gali Wirtuozowskiej w Houston.

„Jedynym sposobem na ponowne otwarcie Ameryki i sztuki jest uzyskanie czystego powietrza – wszyscy tego potrzebujemy w naszym życiu” – wyjaśnia Hourani.

Informacje o zintegrowanej ochronie przed wirusami (IVP)
Integrated Viral Protection Solutions, LP (IVP) zostało stworzone przez Monzer Hourani w Kwiecień 2020zareagować na globalną pandemię COVID-19 i promować badania, rozwój i wykorzystanie technologii zapewniających rozwiązania w zakresie obrony biologicznej w celu ograniczenia przenoszenia zagrożeń biologicznych w pomieszczeniach. Sercem tego wielokrotnie nagradzanego projektu Biodefense jest opatentowana podgrzewana siatka, która działa w połączeniu z tradycyjną filtracją powietrza w systemach HVAC. Powstały w ten sposób zestaw produktów zapewnia sprawdzoną redukcję emisji COVID-19 w powietrzu w pomieszczeniach. Technologia ta została uznana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników za najlepszą innowację roku 2020 w walce z COVID-19.

READ  Nowa wystawa sztuki w Muzeum Polskim Ogniwo

System ochrony powietrza w pomieszczeniach Biodefense to technologia pierwszej linii zapobiegania przenoszeniu SARS-CoV-2 (COVID-19) przez środowisko. Podgrzewany filtr biologiczny może być montowany w komercyjnych i prywatnych systemach HVAC i / lub używany jako jednostka mobilna z wydajną funkcją filtra. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.ivpair.com.

Kontakt w sprawie IVP:
[email protected]

ŹRÓDŁO Zintegrowana ochrona przed wirusami

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *