Connect with us

technologia

Zestaw NZXT BLD to najłatwiejszy sposób na zbudowanie komputera do gier

Published

on

Ilustracja przedstawia części potrzebne do złożenia komputera do gier NZXT.

Po prostu podążaj za linią przerywaną.
ilustracja: NZXT

Zbudowanie po raz pierwszy komputera do gier może wydawać się niezwykle trudnym zadaniem. Pomiędzy zebraniem wymaganych części, upewnieniem się, że wszystkie pasują do siebie, grzebaniem przy delikatnych drutach i staraniem się, aby nie niszczyć drogich komponentów, cały proces jest kłopotliwy. Producent sprzętu NZXT oferuje teraz to, co uważam za genialne rozwiązanie tego pierwszego jittera podczas budowy komputera, łącząc części z instrukcjami krok po kroku, zestawem narzędzi i dwuletnią gwarancją.

Przeznaczony dla początkujących budowniczych, którzy mają odwagę ubrudzić sobie ręce, Nowe zestawy BLD od NZXT są zaprojektowane tak, aby trzymać Twoją rękę przez cały proces. Każdy zestaw jest dostarczany z pudełkiem wypełnionym wyraźnie oznaczonymi częściami, które gwarantują montaż w działającym komputerze do gier. Obejmuje to obudowę, płytę główną, procesor, pamięć, pamięć RAM, zasilacz, kartę graficzną, wentylatory, a nawet kopię systemu Windows 11. Wszystkie narzędzia, śruby i pasta termoprzewodząca potrzebne do montażu znajdują się w pudełku.

To, co czyni zestaw BLD naprawdę wyjątkowym, to ilustrowana instrukcja. Podobnie jak instrukcje do zestawu Lego, książka prowadzi nowych budowniczych przez każdy krok. Nazywa się Karta przygody do budowania na PC, bardzo tęsknie. Różne etapy budowy są przedstawione jako różne poziomy przygody z prostymi ilustracjami i linkami w kodzie QR do filmów instruktażowych.

Zdjęcie instrukcji obsługi dołączonej do zestawu NZXT BLD pokazuje, jak zainstalować pamięć.

Zawsze za pierwszym razem instaluję pamięć w niewłaściwych gniazdach.
ilustracja: NZXT

Po przeczytaniu książki powinieneś mieć całkiem fajny, mały komputer do gier. Zestaw BLD jest dostępny w dwóch modelach, 1400 $ Starter Pro i 1600 USD za transmisję strumieniową Plus. Oba są wyposażone w charakterystyczną kompaktową obudowę mid-tower H510 (nie model NZXT, używany do zapalania się) w kolorze białym lub czarnym, karty graficzne Gigabyte RTX 3060 Ti i chłodzenie cieczą procesora Kraken.

Gotowy zestaw NZXT BLD z białą obudową z dużym panelem bocznym ze szkła hartowanego i fioletowymi diodami LED.

Mam tę samą obudowę na moim komputerze osobistym, tylko o wiele bardziej niechlujną.
zdjęcie: NZXT

Tak, nadal taniej jest kupować wszystkie własne części osobno. Jeśli możesz to zrobić, nie będziesz potrzebować niczego takiego jak zestaw BLD. PC-in-a-Box firmy NZXT jest przeznaczony dla osób, które chcą zbudować własny komputer, ale obawiają się, że mogą to schrzanić. Z jasnymi wskazówkami, zabawną prezentacją i częściami dobranymi pod kątem kompatybilności, wydaje się, że zepsucie BLD byłoby dość trudne. A kiedy to zrobisz, wszystko jest objęte gwarancją, a NZXT ma pod ręką techników do obsługi wiadomości e-mail, połączeń i czatów.

Brzmi to o wiele śmieszniej niż moja pierwsza kompilacja PC, która polegała na płaczu, zniszczonej płycie głównej i procesorze Intel i386, który w tajemniczy sposób zniknął i nadal go brakuje.

READ  Datę premiery Hot Wheels Unleashed ustalono na wrzesień na konsolach i PC
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.