Connect with us

technologia

Falcon V Systems, Charter i Liberty Global opracowują otwarte DAA dla środowisk wielu dostawców

Published

on

GDYNIA, Polska ?? Falcon V SystemsS, polska spółka joint venture utworzona przez Liberty Global i Vector Group w celu opracowania otwartych rozwiązań DAA dla operatorów wielosystemowych (MSO), ogłosiła dzisiaj zakończenie rundy finansowania serii strategicznej z nową inwestycją od Charter Communications, Inc i kontynuacją inwestycji przez Liberty Global. To finansowanie przyspieszy wdrażanie kluczowych technologii wirtualizacji, w tym FALCON V SYSTEMS ?? MAC Manager for Open DAA, który zwiększa szybkość i obniża całkowity koszt wdrożenia sieci.

Falcon V Systems jest uznanym innowatorem opracowującym rozwiązania neutralne dla dostawców dla ekosystemu Open DAA, które wykorzystują technologie wirtualizacji w celu zmniejszenia złożoności wdrażania, zwiększenia skalowalności i zapewnienia współdziałania z wieloma dostawcami. Menedżer MAC dostawcy ma kluczowe znaczenie dla umożliwienia Open DAA poprzez standardowe interfejsy, modele danych i automatyzację testów, a ta runda inwestycji umacnia Falcon V Systems? prowadzić w tym pokoju.

„Głównym celem strategicznym Falcon V Systems jest opracowanie otwartego ekosystemu DAA, który będzie wspierał transformację do sieci dostępowych nowej generacji dla globalnego przemysłu kablowego, przekraczając nie tylko dzisiejsze potrzeby, ale także nadchodzące lata, w tym światłowody są mile widziane nowe wsparcie ze strony Charter, firmy, która kieruje swoimi wysiłkami na rzecz wprowadzenia na rynek usług wielogigabitowych” – powiedział Bartosz Kajut, prezes Falcon V Systems.

Distributed Access Architecture (DAA) to ewolucyjne podejście do przekształcania infrastruktury dostępowej w branży kablowej poprzez decentralizację i wirtualizację funkcji stacji czołowych i sieci.

„Rozwiązanie Falcon V Systems™ będzie kluczowym elementem pomagającym Charterowi w dalszym dostarczaniu ulepszonych sieci o doskonałej przepustowości, niższych opóźnieniach i lepszych możliwościach obliczeniowych”, powiedział Andrew Ip, wiceprezes ds. nowych technologii i innowacji w Charter. „Korzyści, jakie wirtualizacja oprogramowania i Open DAA przyniosą rozwojowi naszych sieci, obejmują możliwość udostępnienia nowym partnerom technologicznym i przyspieszenia ścieżki do technologii i konwergencji technologii 10G szybciej i w bardziej opłacalny sposób”.

READ  Blizzard's Diablo II Remaster obsługuje stare pliki kopii zapasowych

Przeczytaj pełne ogłoszenie tutaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.