Connect with us

Sport

Super Group: Betway na żywo w Iowa, licencja uzyskana w Polsce

Published

on

Firma macierzysta stojąca za marką zakładów sportowych online Betway i kasyno online z wieloma markami Zakręt, Super grupa, kontynuował ekspansję na rynki w Stanach Zjednoczonych, zaczynając od piątej jurysdykcji. Super Group otrzymała również nową koncesję na działalność w Europie.

Start w Iowa, licencja w Polsce

Kontynuacja strategii polegającej na wprowadzeniu wiodącej oferty zakładów sportowych i gier online na regulowane rynki amerykańskie, Super grupa ogłosił dzisiaj, że został uruchomiony Iowa, opierając się na wcześniej dostępnych operacjach w Kolorado, Indiana, Pensylwania i New Jersey.

W Europie marka zakładów sportowych Super Group Betway uzyskała licencję w Polsce, która po wprowadzeniu na rynek zwiększa atrakcyjność dotychczasowych partnerstw marki w sąsiednich Niemczech, w szczególności z klubami piłkarskimi I stopnia. FC Schalke 04, Hertha Berlin, VfB Stuttgart oraz Eintracht Frankfurt.

Z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie obecności Betway w USA poprzez dodanie tam kolejnego rynku na żywo i poprawę naszej imponującej pozycji konkurencyjnej w Europie dzięki nowej licencji w Polsce. Ten postęp ilustruje nasze skupienie i realizację, gdy dostarczamy Betway, wiodącą i ujednoliconą globalną markę zakładów sportowych online, klientom na wszystkich rynkach i na całym świecie.”

Richard Hasson, Prezes i COO, Super Group

Oczekujące fuzje i przejęcia

Pięć amerykańskich rynków regulowanych, na których obecnie działa Betway, jest jednym z grupy aż jedenastu stanów, w których: Cyfrowa korporacja gamingowa (DGC), która już podpisała ostateczną umowę przejęcia z Super Group, z zastrzeżeniem zwyczajowych zgód organów regulacyjnych, zapewniła sobie dostęp do rynku.

Oczekujemy, że do 2022 r. plan ekspansji na nowe rynki będzie aktywny i będzie kontynuowany zarówno na arenie międzynarodowej, jak iw Stanach Zjednoczonych, gdzie przejęcie DGC daje nam dostęp do grupy jedenastu krajów. W naszych kluczowych regionach nadal rozwijamy się dzięki wiodącej na rynku pozycji, wielkości i elastyczności finansowej, a także prowadzimy sprawdzoną, przynoszącą gotówkę działalność.”

Richard Hasson, Prezes i COO, Super Group

W kwietniu Super Group ogłosiła ostateczną umowę o połączeniu ze spółką celową Sports Entertainment Przejęcie Corp. (SEAH) z nich korzystać NYSE na liście Firma kierowana przez Erica Grubmana i Johna Collinsa jako wehikuł IPO.

Po zakończeniu połączenia, na podstawie 4,75 miliarda dolarów Wycena akcji z góry, połączona spółka, która zachowa nazwę Super Group, będzie notować swoje akcje na NYSE i rozpocząć notowanie na giełdzie, co będzie nadal wspierać ekspansję i strategię rozwoju firmy nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w okolicach świat.

READ  Lewandowski znowu strzela! Bayern przechodzi w 79. minucie. A potem szok! Szczupak nr
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *