Zdjęcia Google są Usuń bezpłatny nieograniczony plan tworzenia kopii zapasowych Pod koniec tego miesiąca prawdopodobnie dlatego, że miał wystarczająco dużo czasu, aby wyszkolić swoje algorytmy uczenia maszynowego, a teraz musi zacząć korzystać z jednego z najlepszych produktów. Podczas Ze względu na obecne stanowisko Google przyszłe Pixels nie będą kwalifikować się do bezpłatnych, nieograniczonych kopii zapasowychWydaje się, że pojawił się nowy poziom „bezpłatny i nieograniczony” dla pikseli.

Nowa warstwa o nazwie Oszczędzanie pamięci została odkryta przez 9to5Google i został specjalnie zaprojektowany dla telefonów Pixel, ponieważ kod został ujawniony w najnowszej wersji Wersja ze Zdjęć Google wskazuje. Połączy dwie opcje, które już oferuje usługa tworzenia kopii zapasowych: Oryginalna jakość i Wysoka jakość. Pierwsza z nich przesyła multimedia w niezmienionej postaci, podczas gdy druga kompresuje obrazy i zmniejsza rozdzielczość do 16 MP, jeśli jest wyższa (jest to ta, która obecnie nie wlicza się do miejsca na koncie Google).

<string name=”photos_cloudstorage_strings_impl_saver_learn_more_footer_pixel_express”>Unlimited storage in Storage saver or Express only applies to photos &amp; videos backed up from this Pixel device. &lt;a href=help:&gt;Learn more&lt;/a&gt;</string>

Kilka ciągów opisuje nowy poziom jako „nieznacznie obniżoną jakość” i „zmniejszoną rozdzielczość”, co utrudnia zrozumienie, czy jakość kopii zapasowych będzie niższa niż poziom wysokiej jakości.

Wyciekłe renderingi Google Pixel 5a.

Można bezpiecznie założyć, że dowiemy się o tym więcej, gdy pojawi się Przy następnym uruchomieniu telefonu Pixel będzie używany 5A 5G. Ponieważ Google nie polega już na sprzęcie, aby mieć przewagę – rozszerzenie Solidny radar z serii Pixel 4 nie do końca działał – Warto zarezerwować takie rabaty, aby oferta pikseli była bardziej atrakcyjna.