Connect with us

Sport

Policja Powiatowa | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Departament Policji Fredonia

FREDONIA – Incydent na Howard Street w późny poniedziałek doprowadził do wniesienia aktu oskarżenia przeciwko człowiekowi z Fredonii.

Policja Fredonia donosi, że około godziny 23:22 28-letni Philip Whitfield z 100 Howard Street miał rzekomo stanąć przed dwoma mężczyznami idącymi tą samą wiejską ulicą. Po kilku żądaniach doszło do bójki i jedna z ofiar była w stanie zadzwonić pod numer 911. Przyjechała policja i dochodzenie doprowadziło do postawienia zarzutów kradzieży wielkiego czwartego stopnia, rabunku drugiego stopnia i gróźb drugiego stopnia.

Whitfield został oskarżony i wysłany do więzienia hrabstwa Chautauqua. W incydencie pomagała również policja Fredonii.

Departament Policji NYS

¯ RANDOLPH – Nancy Stuart, lat 63, z Randolph, została oskarżona w poniedziałek o prowadzenie pojazdu po pijanemu. Stuart został zatrzymany i oskarżony o wykroczenie drogowe na Hardscrabble Road w Randolph po rzekomym niepowodzeniu kilku testów trzeźwości w terenie. Stuart została zabrana do policji stanowej w Jamestown Barracks, gdzie podobno dostarczyła 0,15 procent próbki oddechu. Stuart będzie później w Cold Spring Town Court.

¯ KENNEDY – Gregory Huddleson, 23, z Jamestown, został oskarżony o prowadzenie w niedzielę po pijanemu. Według raportu policyjnego żołnierze próbowali zbliżyć się do pojazdu zaparkowanego po niewłaściwej stronie Route 62 w Kennedy. Mówi się, że w tym momencie pojazd odjechał w strefie 55 mil na godzinę i przyspieszył do 67 mil na godzinę. Żołnierze przejechali obok pojazdu, a Huddleson, kierowca, podobno nie przeszedł kilku testów trzeźwości w terenie. Został zabrany do policji stanowej w Jamestown Barracks, gdzie rzekomo poddano testowi oddechu na 0,13%. Huddleson stanie później przed polskim sądem miejskim.

¯ RANDOLPH – 29-letni Blaydon Niles z Falconer został oskarżony o kradzież w sobotę. Żołnierze odpowiedzieli na skargę dotyczącą kradzieży w sklepie 7-11 w Randolph. Niles rzekomo opuścił sklep po tym, jak nie zapłacił za przedmiot i uciekł z miejsca zdarzenia, zanim przybyli żołnierze. Próby odnalezienia Nilesa kończyły się niepowodzeniem, dopóki żołnierze nie odpowiedzieli na raport od podejrzanej osoby, której tematem był Niles. Niles został oskarżony i później pojawi się w sądzie Randolph Town.

READ  Zobacz, jak Kanada rywalizuje w Siatkarskiej Lidze Narodów FIVB

¯ FALCONER – Vincent Allocca, lat 44, z Randolph, został oskarżony o prowadzenie pojazdu 28 kwietnia, kiedy był pijany. Allocca został zatrzymany na autostradzie międzystanowej 86 w Falconer za rzekome zawracanie z naruszeniem “Nie skręcaj” Znak. Allocca rzekomo nie przeszedł kilku testów trzeźwości w terenie, a następnie został zabrany do policji stanowej w Jamestown Barracks, gdzie rzekomo dostarczył 0,10 procent próbki oddechu. Allocca będzie w Ellicott Town Court.

Departament Policji w Dunkierce

¯ Kevin Hunt, lat 46, z Dunkierki, został 23 kwietnia oskarżony o groźbę drugiego stopnia i kryminalną niewydolność oddechową drugiego stopnia.

¯ 28-letni Anthony Irizarry z Dunkierki został 23 kwietnia oskarżony o krzywdę kryminalną czwartego stopnia, a 24 kwietnia o karę przestępczą pierwszego stopnia i nękanie drugiego stopnia.

¯ 27-letnia Cassandra Johnson z Dunkierki została oskarżona o prześladowanie drugiego stopnia 23 kwietnia.

¯ 35-letni Joshua Powell został 25 kwietnia oskarżony o akcesoria związane z narkotykami drugiego stopnia i przestępcze posiadanie urządzenia do iniekcji.

¯ Reynoldo Miranda junior, 41 lat, z Dunkierki, został skazany za katastrofę przestępczą trzeciego stopnia, katastrofę przestępczą czwartego stopnia, uduszenie drugiego stopnia, napad na trzeci stopień, bezprawne zatrzymanie, nękanie drugiego stopnia i mniejszą 26 kwietnia Oskarżony o kradzież.

¯ 33-letni Messiak Gonzalez z Dunkierki został 26 kwietnia oskarżony o kradzież.

¯ 24-letnia Sheyla Colon-Gonzalez z Dunkierki została 28 kwietnia oskarżona o szkodzenie dobru dziecka.

¯ Dakota Wentz-Murphy Jr., lat 22, z Dunkierki, został oskarżony o zakłócanie porządku publicznego 28 kwietnia.

¯ 45-letni Aleksander Santiago z Dunkierki został w piątek oskarżony o kradzież.

¯ 32-letni Donald Ervolina z Dunkierki został w piątek oskarżony o kradzież.

¯ 33-letnia Alicia Christopher z Dunkierki została w sobotę oskarżona o nękanie drugiego stopnia i nieporządek.

Departament Policji Westfield

¯ WESTFIELD – Carl Moore, 39, 14, Jefferson St., Westfield, został oskarżony o molestowanie drugiego stopnia 29 kwietnia o 10:15 po rzekomym grożeniu innej osobie napaścią 26 kwietnia. Później będzie sądzony.

READ  Sports Digest: Ash Barty na pierwszym miejscu przegrywa w drugiej rundzie Adelaide International

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *