Connect with us

technologia

Zbieg okoliczności: czy to słyszysz? Brzmi jak muzyka z Super Mario Galaxy 2 w 3D All-Stars

Published

on

Kiedy zobaczysz najnowszy odcinek Minuta NintendoPrzekonasz się, że chodzi o wydanie w przyszłym tygodniu Super Mario 3D All-Stars. Są nawet coś Ujęcia z tego i cóż … powiedzmy, że część tego filmu doprowadzała widzów do szaleństwa.

Dopilnuj tego 20 sekundJest klip z ekranu tytułowego gry, na którym podobno gra muzyka Super Mario Galaxy 2. Poniżej znajduje się skrócona wersja filmu:

@ DreamcastGuy „Kolekcja Super Mario 3D All Stars wykorzystuje muzykę Super Mario Galaxy 2 na ekranie głównym, ale Nintendo odmówiło dodania Mario Galaxy 2 do kolekcji, a ja krzyczę lolololol”.

Użytkownicy subreddita Nintendo Switch LittleLeaf2 zauważyłem ten sam klip odtwarzający „SMG2 Remix of Power Star Theme” zamiast oryginału Super Mario Galaxy jeden.

„W Nintendo Minute 3D All-Star Gameplay pokazali ekran tytułowy, na którym była używana SMG2 Remiks motywu Power Star w przeciwieństwie do SMG1. „

Oczywiście jest szansa, że ​​to tylko edycja audio Nintendo Minute.

Z POWAŻANIEM – Kto prowadzi kanał YouTube? Nowoczesny gracz w stylu vintage, wskazał również, jak podobno zostało zaprezentowane to samo intro Super mario 64 w formacie panoramicznym, podczas gdy sama gra w wersji All-Stars ma tak naprawdę klasyczną rozdzielczość 4: 3.

„Muzyka szerokoekranowa z Mario 64 i Galaxy 2 podczas intro? Nintendo gra obecnie z nami”

Co myślisz o tym odkryciu? Czy to znak przyszłości, pod warunkiem, że nie był edytowany? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

READ  Zbieg okoliczności: Edge Magazine zapowiada „na wyłączność na całym świecie”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *